21 березня відбувся четвертий етап освітнього проекту «Авіатор 2017», який проводиться благодійним фондом Бориса Колеснікова і є наймасштабнішим серед студентів технічних спеціальностей.

Позаду у конкурсантів три тури і перевірка знань з теорії та історії авіації, точних наук і технічної англійської мови. Цього разу 500 студентів з 29 вищих навчальних закладів та коледжів України очікував етап-імпровізація, підготовлений членами журі проекту. Перед конкурсантами стояло завдання представити себе у ролі директора компанії авіаційної галузі і сформулювати бачення, місію, стратегію, довгострокові і короткострокові цілі свого підприємства.

«Зараз час молодих, талановитих, ефективних управлінців. Студенту мало отримати технічну спеціальність, важливо мати задатки менеджера – сильного, впевненого в собі, з прекрасними управлінськими здібностями. Такі вимоги висувають роботодавці, подібне завдання ставимо і ми перед конкурсантами. «Авіатор» виховує нову генерацію керівників з мисленням власників, які знають, як заробити гроші, знайти інвестиції, мінімізувати витрати, мають уявлення про розвиток авіаційної галузі », – каже Борис Колесніков, Президент благодійного фонду.

Керівник представництва компанії Emirates в Україні та член журі проекту «Авіатор 2017» Євген Іванов зазначив, що подібні завдання цікаві і самим студентам, і експертам. Конкурсанти розкривають весь свій потенціал, демонструють навички менеджерів, креатив і нестандартне мислення, пропонують оригінальні ідеї, які згодом авіаційники втілюють в життя. «Буде цікаво ознайомитися з ідеями проектів студентів і кроками їх реалізації. Упевнений, більшість учасників здивують фахівців галузі, а деякі ще й знайдуть роботу в нашій корпорації», – зазначив Євген Іванов.

До наступного, фінального, етапу пройдуть 250 студентів. У квітні вони захистять власні проекти перед журі. Тоді ж будуть оголошені імена сотні переможців «Авіатора».

Нагадаємо, студенти технічних спеціальностей з усієї України борються за поїздку від Фонду Бориса Колеснікова на Міжнародний авіасалон Ле Бурже до Франції, яка відбудеться в червні. Організатори проекту підготували для переможців насичену програму: два дні вони проведуть на одному з престижних форумів світу, також на них чекає екскурсія по Парижу і відвідування Діснейленду.