10 жовтня 2013 року відбувся мітинг з нагоди 70-ї річниці визволення м. Запоріжжя від фашистських загарбників.

Пам'ять загиблих героїв Великої Вітчизняної війни під час мітингу вшанували ветерани війни та праці, депутати обласної, міської та районної рад, молодь району та міста, трудові колективи підприємств, установ та організацій, громадськість району.

Запорізький національний технічний університет представляли перший проректор Володимир Прушківський, депутат Запорізької міської ради, завідуючий кафедри міжнародних економічних відносин Микола Гамов, голова ради ветеранів ЗНТУ Валентин Зайцев, викладачі та представники студентського самоврядування.

До учасників заходу з урочистою промовою з нагоди відкриття урочистостей звернувся голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району Олександр Манохін, який закликав бути достойними наших ветеранів та завжди пам'ятати про їхній подвиг.

Зі словами вдячності та шани за бойові і трудові подвиги ветеранів та з побажаннями миру і благополуччя до присутніх звернулися: заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Андрій Гамов, ветеран Великої Вітчизняної війни, генерал-майор Анатолій Король.

Присутні вшанували світлу пам'ять безсмертних героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника танку Т-34, який першим увірвався в м. Запоріжжя під час його визволення. Командир Герой Радянського Союзу Микола Яценко і члени екіпажу старші сержанти Георгій Барикун та Михайло Лебедєв загинули смертю хоробрих і навічно залишили свої імена в скрижалях історії нашого міста.

За інформацією прес-служби студентського самоврядування ЗНТУ