Ви є тут

Головна

Флаги

Галузь знань – 29 «Міжнародні відносини».

Спеціальність – 292 «Міжнародні економічні відносини».

Освітньо-професійна програма  – «Міжнародний бізнес».

Освітньо-професійні програми підготовки фахівців здійснюються за рівнем «бакалавр» та «магістр».

Головною метою освітніх програм є підготовка висококваліфікованих фахівців з міжнародних економічних відносин, які мають теоретичні знання, володіють сучасним економічним мисленням і прикладними навичками, необхідними для розв’язання завдань та проблем реалізації міжнародних зв’язків на різних рівнях.

Випускники бакалаврату отримують кваліфікацію "Фахівець з міжнародних економічних відносин" і володіють інтегральною компетентністю, яка полягає в здатності розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні завдання у сфері міжнародних відносин у цілому та міжнародних економічних відносин, зокрема, професійної діяльності, що передбачає застосування новітніх теорій та методів при здійсненні комплексних досліджень світогосподарських зв’язків.

Випускники, які здобувають освіту за програмою "магістр", отримують освітню кваліфікацію "Магістр із міжнародних економічних відносин" та професійну кваліфікацію "Експерт із зовнішньоекономічних питань", "Економіст", "Викладач університетів та вищих навчальних закладів". Вони володіють загальними й фаховими компетентностями, які полягають у здатності аналізувати моделі розвитку національних економік та визначати їх роль у сучасній світогосподарській системі, вмінні оцінювати масштаби діяльності глобальних фірм та їх позиції на світових ринках, здатності застосовувати кумулятивні знання, науково-технологічні досягнення, інформаційні технології для осягнення сутності феномену нової економіки, виявлення закономірностей та тенденцій новітнього розвитку бізнесу та світового господарства.

Фахівець за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини", який навчався за освітньо-професійною програмою "Міжнародний бізнес", готовий до професійної діяльності у компаніях, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, банках та інших фінансових установах, державних структурах, посольствах і торговельних представництвах, засобах масової інформації, що висвітлюють проблематику міжнародної економічної діяльності. Може обіймати такі посади: економіста-аналітика міжнародного бізнесу; економіста з міжнародної торгівлі; економічного радника; фінансового аналітика; аналітика світових товарних ринків; експерта з фінансово-економічної діяльності; фахівця з інвестиційного бізнесу; менеджера зовнішньоекономічної діяльності.

 

Галузь знань – 05 «Соціальні та поведінкові науки».

Спеціальність – 051 «Економіка».

Освітньо-професійна програма  – «Міжнародна економіка та економічна безпека».

Освітньо-професійні програми підготовки фахівців здійснюються за рівнем «бакалавр» та «магістр».

Метою освітньої програми є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі міжнародної економіки та економічної безпеки, що володіють сучасним економічним мисленням і знаннями з теорії і практики розвитку світового господарства, міжнародної торгівлі товарами і послугами, міжнародного руху капіталу, робочої сили та інтелектуальної власності, міжнародних фінансів; здатних адаптуватися до нових професій, видів та форм зайнятості в економіці в умовах швидких темпів розвитку світової спільноти та глобалізації світу.

Освітньо-професійна програма орієнтується на сучасні наукові дослідження, актуальні знання та практику в галузі міжнародної економіки, враховує специфіку взаємодії суб’єктів міжнародного бізнес-середовища, забезпечує поглиблене вивчення форм та стратегій міжнародного бізнесу, менеджменту, маркетингу, інвестування, соціальнотрудових відносин при успішному засвоєнні яких здобувачі освіти мають можливість отримати професійне кар’єрне зростання.

Фокус програми - на здобуття вищої освіти в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» з поглибленою спеціалізованою підготовкою в сфері міжнародної економіки та економічної безпеки, беручи до уваги виклики часу та вимоги роботодавців регіону.

Освітньо-професійна програма передбачає багато унікального, цікавого та корисного. Одночасне вивчення двох іноземних мов – англійської та німецької, дає можливість поглиблення soft-skills здобувачів через опанування комунікативних методик. Унікальність вибіркових освітніх компонент полягає в акцентуванні уваги здобувачів на роботі в окремих сферах міжнародної економіки згідно їх індивідуальних інтересів. Відокремлення комунікативного аспекту підготовки здобувачів вищої освіти та фахівців для сфери бізнесу, що відповідають потребам регіону. Участь у тренінгах з ділової активності, семінарах, конференціях, симпозіумах, що проводяться на базі Запорізької торгово-промислової палати за участі представників регіонального та національного бізнессередовища, задля формування у здобувачів освіти розуміння сучасних вимог роботодавців до професійних компетенцій. Викладання короткострокових спец-курсів запрошеними викладачами з іноземних ЗВО.

Потребу у фахівцях в галузі міжнародної економіки мають компанії, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, банки та інші фінансові установи, державні структури, посольства і торговельні представництва, засоби масової інформації, що висвітлюють проблематику міжнародної економічної діяльності. Ким будуть працювати наші випускники? Відповідно до класифікатора професій це: Експерт із зовнішньоекономічних питань, Експерт із торговельно-економічних операцій, Консультант із зовнішньоекономічних питань, Економіст, Економіст з міжнародної торгівлі, Фахівець з корпоративного управління, Фахівець з фінансово-економічної безпеки, Представник торговельний, Інспектор з експорту.

Файл: