Порядок реєстрації осіб, які претендують на вступ на державну службу, для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою

1. Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім'я ректора університету. Зразок заявиDublic Core

2. Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

● особисто директору навчального центру «Освіта для бізнесу» за адресою: 69063, Запоріжжя, вул. Жуковського, 60, ауд. 2.0 (VІІ корпус, 2 поверх);

● особисто секретареві атестаційної комісії за адресою: 69063, Запоріжжя, вул. Гоголя, 64, ауд. 208 (ІІ корпус, 2 поверх).

3. До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа (скановану копію) про сплачену послугу з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення. Вартість атестації – 481 грн.

4. Приймання заяв закінчується за добу до визначеної графіком атестації дати.

5. Учасник атестації повинен прибути у визначені атестаційною комісією день, час і місце (згідно з графіком засідань атестаційної комісії) для проходження атестації. Графік атестаційних сесій 2017 р.

6. Учасник атестації повинен мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України.

7. Секретар атестаційної комісії фіксує присутність учасника атестації у відомості, і його вважають допущеним до проходження атестації.

8. Особи, які звільняються від проходження атестації за добу до визначеної графіком атестації дати подають відповідну Заяву про видачу посвідчення на безоплатній основіDublic Core. До заяви повинні бути додані копії документа про відповідний рівень освіти та усіх необхідних до нього додатків.

Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію, та особам, зазначеним у пункті 8 цього Порядку, протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації.

Директор навчального центру: Дегтярь Любов Іванівна

E-mail:  business-school@zntu.edu.ua

Тел.: (+380)50-731-66-99, (061)769-82-08

Адреса: вул. Жуковського, 60, ауд. 2.0 (VІІ корпус, 2 поверх)

для поштових відправлень:  вул. Жуковського, 64, м.Запоріжжя, Україна, 69063

Секретар: Меснянкіна Світлана Валеріївна

E-mail: kafedra_ukr_zn@zntu.edu.ua

Адреса: 69063, м.Запоріжжя, вул. Гоголя, 64, каб.208.

Режим роботи: понеділок – п'ятниця 09.00-17.00. Перерва: 13.00-14.00.

Графік атестаційних сесій 2017 р.

Порядок атестації осіб щодо вільного володіння державної мовоюDublic Core

Tестові завдання

Орієнтовні тестові завдання, теми та сценарії для проведення співбесіди під час атестації щодо вільного володіння державною мовою розміщено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби: http://nads.gov.ua/page/atestaciya-shchodo-vilnogo-volodinnya-derzhavnoyu-movoyu