Шановні абітурієнти!

Кафедра фізики Запорізького національного технічного університету
22 квітня 2017 року проводить безкоштовну олімпіаду-тренінг
до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Для участі у тренінгу необхідно прийти до головного корпусу ЗНТУ (вул.Жуковського,64)
22.04.2017 на 1100.

З собою слід мати: паспорт або інший документ, що засвідчує особу абітурієнта,
та чорну гелеву ручку.

e-mail для довідок: loks@zntu.edu.ua

Метою проведення олімпіади-тренінгу є ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита з фізики.

Олімпіада-тренінг до зовнішнього незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для тренінгу створюються у формі тестів і в цілому відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Роботи учасників перевірятимуть викладачі кафедри фізики, а результати тренінгу будуть надіслані учасникам електронною поштою.