Ви є тут

Головна

05.09.2015 відбулася гра між запорізькою гандбольною командою «ЗНТУ-ЗАС» та «ЦСКА» (м. Київ). Під час розминки було видно, що обидві команди налаштовані вкрай серйозно і цей поєдинок буде справжньою баталією.

Команда Запоріжжя розпочала перший тайм активно, але кияни діяли згуртовано у захисті – ніхто не пропускав «легких» м'ячів.

До п'ятої хвилини рахунок був рівний. Мотивував гравців Машинки Волювач Максим, який своїми сейвами та умілими діями, тримав ворота запоріжан «сухими». Воротар вийшов з лави запасних – прискорився темп гри. В'ячеслав Лочман, взявши тайм-аут, пожвавив своїми настановами гру «ЗНТУ-ЗАС», як у нападі, так і у захисті.

Вже на 14 хвилині першого тайму ЗНТУ вийшли вперед і тримали хід зустрічі у своїх руках, але наприкінці першої половини захист «ЦСКА» став непробивним, і на останніх секундах кияни зуміли вирвати перевагу в один м'яч влучним кидком Станіслава Плясуна. Рахунок 15-16 на користь столичної команди.

На початку другої половини гри запоріжани збавили позиції, не відповівши нічим на 5 поїнтів «ЦСКА».

Студенти ЗНТУ, які прийшли підтримати свою команду (їх було доволі багато - більше 200 осіб) намагалися запалити і мотивувати гравців оплесками та різними скандуваннями.

Ця гра була досить цікава різними «батлами». Першим був батл між Максимом Волювачем (воротар) та Богданом Панченко (ворота Києва). Вони показали справжню майстерність та швидкість реакції. Саме Панченко дав поштовх команді Києва, відбивши велику кількість м'ячів.

Здивували вболівальників і дії Міхайлютенка («ЗНТУ-ЗАС») та Тютюнника («ЦСКА»), які набрали по 11 відміток у сітку суперника. Міхайлютенко показав залу справжню спортивну агресію та жагу до перемоги.

Саме Міхайлютенко допоміг своїй команді зменшити відставання до 1 м'яча, але кінцівка другого тайму була відверто провальна для гравців «Машинки».

На останніх хвилинах «ЦСКА» піймала кураж і змогла дотиснути «ЗНТУ-ЗАС». Рахунок 32-37 на користь м. Києва.

Поєдинок видався цікавим, і обидві команди показали вболівальникам професійний рівень гри і справжню відданість своїй справі.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідувати ігри «машинківців», адже впевнені, що кожному сподобається цей видовищний вид спорту, який не залишить байдужим жодного.