17 травня в резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців щорічного конкурсу на іменні премії Delcam. В церемонії нагородження прийняла участь заступник голови місії Хелен Фейзі, яка у своїй промові акцентувала важливість проведення таких конкурсів серед студентів вищих навчальних закладів та перспективність співпраці між Великою Британією та Україною у галузі інженерії. Також з вітальним словом виступив Х´ю Хамфрис, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков та директор Центру САПР (Авторизований дилер Delcam Ltd в Україні) Олег Борисенко. Керівник головного навчального центру «ЗНТУ-Delcam» Віталій Клименко провів презентацію робіт, які посіли призові місця.

В цьому році конкурс проводився серед студентів, школярів та вчителів шкіл. В номінації студентських робіт перше місце зайняла робота магістра кафедри «Металорізальні верстати та інструмент» ЗНТУ Дмитра Бурі (керівник роботи: Клименко В.Ю.). Серед вчителів шкіл перше місце посіла робота Дениса Томіліна (Криворізька гімназия №95). В номінації шкільних робіт перше місце здобула робота Кристини Эртурк та Світлани Кушниренко (Одеська приватна спеціалізована школа I –III ступеней «Гармонія», керівник проекту Кувшинова Е. В.).

Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу натхнення та нових перемог.

На даний час триває прийом робіт на XVII Конкурс студентських робіт на іменні премії Delcam.

ГНЦ «ЗНТУ-Delcam»