Ви є тут

Головна

01.04.2017 у Запоріжжі у спортивно-легкоатлетичному манежі відбулися змагання чемпіонату України з рукопашного бою «Спас». Учасники збірної команди студентської дружини «Щит» стали його переможцями та призерами.

У ваговій категорії до 85кг (вік 17+) за І - ІІ місце змагалися наші студенти Шепель Вадим (СН-316) та Гладун Дмитро (УФКС-115). Жорстка боротьба тривала протягом всього поєдинку і до останнього моменту неможливо було визначити переможця і лише судді в останньому раунді присудили перемогу Вадимові.

У категорії до 75кг цього ж віку гідно виглядав Гнедко Володимир (ІФ-826-2сп) і великий подив у присутніх визвало «об'єктивне» суддівство, коли один сумнівний бал вирішив долю переможців цієї категорії спортсменів не на користь Володимира. Замість очікуваного І місця він опинився на ІІІ місці. Що ж, виходить треба бути втричі сильнішим, щоб у суддів не виникало жодних питань.

Вагова категорія 65кг (вік 19+). Дуже здивував учасників своєрідною технікою та нестандартним підходом до ведення бою Мхітарян Володимир (МТУ-155) і заслужено посів ІІІ третє місце.

Серед жінок Панченко Вікторія (УФКС-316) у ваговій категорії 65кг (вік 19+) у запеклій боротьбі виборола почесне ІІ місце.

Тренує наших бійців – викладач кафедри ФКОНВС Гавриленко В'ячеслав Віталієвич.