У листопаді-грудні 2018 року Сергій Шульженко, Микола Олєйніков і Дмитро Гончаров – студенти команди кафедри ЕПА ЗНТУ (тренери команди: доценти кафедри ЕПА Осадчий В.В., Назарова О.С.), як переможці чемпіонату з мехатроніки (ІІІ місце) скористалися отриманою можливістю і успішно пройшли навчання на курсах Festo Didactic.

Сергія зацікавив курс «Проектування та наладка систем гідроприводу з електрокеруванням», Миколу – «Сучасна промислова пневматика: електричні та електронні системи управління пневматичними елементами», а Дмитра – «Мережі, шини та комунікації у Simatic S7».

Приємною особливістю для наших студентів-переможців стала знижка, яку їм надала Festo Didactic, а саме – 90% від повної вартості цих курсів!

Пишаємося нашими студентами!

Бажаємо подальших успіхів у здобутті нових знань і навичок за фахом!

Кафедра ЕПА