День довкілля на дитячій залізниці

Цього року довгі місяці холоду лише нещодавно змінилися приємним теплом, тому земля особливо потребувала очищення для пробудження. І ось прийшла ця пора.

20 квітня вся Україна відзначала День довкілля. Тисячі людей вийшли на вулиці, у парки, прибережні зони, щоб привести їх до ладу та зробити чистішими. Запоріжжя теж взяло участь у цій загальнонаціональній акції «Зробимо Україну чистою!».

Суботник у рамках акції пройшов і на Запорізькій Дитячій залізниці, у якому взяли участь студенти ЗНТУ і інших ВНЗ міста, які з самого ранку з’явилися біля входу до залізниці з робочим ентузіазмом та у передчутті гарного настрою. І не прогадали. Привітання від адміністрації Дитячої залізниці, керівників обласної адміністрації, обласної ради, міста Запоріжжя та обласної молодіжної ради та голови ради ректорів значно підняли загальний настрій присутніх.

Після всіх привітальних слів та промов всі учасники суботника отримали обладнання і розпочали прибирання на наданій території. Хлопці викопували лунки біля дерев, а дівчата прибирали сміття. Не дивлячись на спеку, студенти виконували роботу на совість, тож прибирання території залізниці не зайняло багато часу.

Після закінчення прибирання та здачі обладнання студенти отримали винагороду за свої старання – польову кашу та чай, а також мали змогу прогулятись по зоопарку та тераріуму, покататись на поїзді. Однак головною винагородою для учасників суботника та всіх, хто в той день прийшов туди, стала неймовірна чистота всієї території залізниці.

Суботник допоміг всім його учасникам не тільки зробити місто чистішим, а й відтепер відповідальніше ставитися до вигляду нашого міста. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ