В Запорізькому національному технічному університеті 16.12.2017 року урочисто відбувся День відкритих дверей.

Університет майбутнім абітурієнтам представив ректор Бєліков Сергій Борисович, презентував перспективи та переваги навчання у ЗНТУ, досягнення у розвитку матеріально-технічної бази, відкриття нових лабораторій, використання унікального наукового обладнання, нові спеціальності, які були ліцензовані впродовж 2017 року.

Відповідальним секретарем приймальної комісії Грештою Віктором Леонідовичем були презентовані основні особливості вступної кампанії 2018 року та Умов прийому до закладів вищої освіти у 2018 році.

Організовано зустрічі абітурієнтів з деканами факультетів, завідувачами та науково педагогічними працівниками кафедр. Під час цих зустрічей абітурієнти мали змогу ознайомитись з лабораторним обладнанням, оснащенням кафедр, навчальними планами, отримати інформацію щодо професійної кваліфікації, яка буде отримана ними після завершення навчання.