14 травня 2017 р. співробітники ЗНТУ, що представляють проекти "Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications" (ALIOT, Ref. number 573818-EPP-1-2016-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP) програми Erasmus+ та "Centers of Excellence for young RESearchers" (CERES, Ref. number 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES) програми Tempus Європейського Союзу, спільно зі студентською організацією Board of European Students of Technology (BEST) брали участь у проведенні "Дня Європи в Запоріжжі" на пл. Фестивальній.

Директор центру CIDECS, к.т.н., доцент Д.В. Павленко, а також представник центру DELCAM-ЗНТУ В.Ю. Клименко і співробітники кафедри програмних засобів завідувач. кафедри, д.т.н., проф. С.О. Субботін, професор кафедри, к.т.н., доцент Г.В. Табунщик, доцент кафедри, к.т.н., доцент А.В. Пархоменко ознайомили відвідувачів заходу із виконуваними в ЗНТУ міжнародними проектами Європейського Союзу, а також напрацюваннями проектів попередніх років. Велику зацікавленість відвідувачів викликали роботи та інформаційні матеріали, які були продемонстровані викладачами ЗНТУ.

Проведений захід забезпечив інформування громадськості м. Запоріжжя про міжнародну діяльність ЗНТУ, його досвід співпраці з партнерськими університетами Європи, дисемінацію та синергію виконуваних в ЗНТУ проектів програм Erasmus+ та Tempus.

Завідувач кафедри програмних засобів
С.О. Субботін