Навчальним центром «Освіта для бізнесу та кар'єри» проводиться набір на програми:

– курс «Бухгалтер, головний бухгалтер фірми»

Цей курс розрахований для тих, хто хоче освоїти професію бухгалтера або відновити свої знання.

Наша програма має практичну спрямованість – не тільки необхідні теоретичні знання, а й максимум практичної роботи – розрахунок податків та зборів, заповнення первинних і облікових документів, складання звітів, що дає змогу відразу працювати бухгалтером.

Кількість слухачів в групі – 7-10 чоловік.

Заняття проходять у вечірній час. (з 18 до 21 год.)

Тривалість – 4 місяці.

Вартість – 1250 грн/міс.

– курс «Польська розмовна мова»

У нас Ви оволодієте мистецтвом спілкування польською мовою.

Наші висококваліфіковані викладачі роблять акцент на швидкому та якісному засвоєнні навчального матеріалу та використанню польської мови на практиці.

Вартість курсу – 900 грн./міс.

Тривалість навчання – 3 міс.

Довідки :за тел. 050-731-66-99; 7 корпус ЗНТУ, к.2 (корпус приймальної комісії)

Заняття проходять у денний час.

До уваги керівників, начальників відділів підготовки персоналу підприємств міста Запоріжжя та області!

Навчальний центр «Освіта для бізнесу та кар'єри» ЗНТУ пропонує семінари, тренінги, навчальні програми за напрямами діяльності кафедр університету. Детальніше – за адресою bizedu@zntu.edu.ua

тел. (061) 769-82-08, 050-731-66-99