Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна оголошує про початок восьмого щорічного конкурсу в рамках всеукраїнської освітньої програми «Професіонали майбутнього - 2014», яку компанія проводить за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Традиційно до участі запрошуються студенти четвертого курсу, які вивчають напрям «Телекомунікації». Нововведенням цього року стало залучення до участі в конкурсі також студентів напряму «Інформаційні технології». За умовами конкурсу 2014 року, команда кожного вузу буде складатися з майбутніх зв'язківців і IT-фахівців.

Під час роботи над конкурсним завданням студенти вирішують реальні технічні завдання мобільного ринку, адже за умовами конкурсу тема визначається технічними фахівцями МТС, виходячи з актуальних завдань оператора зв'язку, з урахуванням новітніх світових тенденцій розвитку телекомунікаційної сфери. Цього року фахівці МТС запропонували учасникам конкурсу подумати над темою: «Перспективи впровадження SDN-рішень1 на транспортній мережі операторів зв'язку».

Положення про конкурс (doc, 124 КБ)

Дата проведення конференції:
з 13.02.2014 по 13.05.2014