4 квітня 2019 року пройшов фінал змагань зі стрітболу на першість Національного університету «Запорізької політехніки».

Стрітбол, чи як його ще називають, вуличний баскетбол – один із різновидів баскетболу, у якому команди грають на одне кільце. Хоча свій початок цей вид командної гри бере у США, сьогодні у нього багато шанувальників у всьому світі, ось і студенти Запорізької політехніки не відстають від трендів.

На полі зіткнулося 6 команд-фіналістів, кожна з яких боролася за першість до останньої секунди під пильним наглядом головної судді – Олени Володимирівни Мілкіної. До суддівського складу також увійшли:

• Юрій Ігорович Дудник;
  • Андрій Олександрович Жержерунов;
  • Суддя національної категорії – студент 3-го курсу Едуард Анатолійович Тельчаров.

Допомагав зафіксувати результати ігор секретар змагань – Валентин Миколайович Бакуш.

Після двогодинного ігрового марафону призові місця розподілились наступним чином:

• 1 місце – Машинобудівний факультет;
  • 2 місце – Інженерно-фізичний факультет;
  • 3 місце – Транспортний факультет.

За першість також боролися команди інших факультетів, що у результаті посіли такі місця:

• 4 місце – факультет комп'ютерних наук і технологій;
  • 5 місце – Факультет будівництва, архітектури та дизайну;
  • 6 місце – електротехнічний факультет.

Вітаємо переможців змагань, а всім учасникам бажаємо наснаги і бажання боротися за першість у наступному році. Велике спасибі хочеться сказати всім, хто створив це свято спорту, а саме – викладацькому складу кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту, та профкому студентів Запорізької політехніки.