Завдяки завзятості робітників наукової бібліотеки ЗНТУ було організовано творчу зустріч із запорізькою письменницею, доцентом кафедри маркетингу та логістики Тіховською Тетяною Миколаївною. Її твори розходяться швидко, йдуть у міські та навіть військові бібліотеки, в приватні колекції іноземних поціновувачів історичних романів.

Творчу зустріч Тетяна Миколаївна приурочила до виходу нового роману «Чому дзвенять цикади». Виступ авторки був більш схожий на родинні оповіді, що на них збираються в теплі й затишку з ароматним чаєм. В той самий час, він підіймав проблеми, від яких мурашки спиною біжать.

Хоча авторка не вперше говорила перед великою аудиторією, без підтримки колег не відомо, чи відбувся б цей захід. А підтримка була чималенька!

Як не зайнятий справами наш ректор, Бєліков Сергій Борисович, він завжди знаходить бодай хвилинку підтримати і спортсменів, і артистів, і, як з'ясувалося, письменників теж. Саме тому «машинка» вже довгі роки служить інкубатором для талановитої еліти Запоріжжя, поставляє креативних розумних керівників багатьом підприємствам.

Завідуюча кафедри маркетингу і логістики, Лифар Владислава Віталіївна на пропозицію взяти участь у творчій зустрічі відразу запропонувала професійну допомогу всієї кафедри. Бо кому ж, як не маркетологам краще знати, як організувати презентації?!

А присутній на зустрічі декан факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович чи не єдиний, хто давно помітив літературний хист у авторки – ще як був її науковим керівником. Його фраза щодо рукопису «Так, як Ви, не пише ніхто!» стала крилатою і пророчою.

Ці та інші досягнення наочно демонструють, яка творча обстановка панує на факультеті. Вона є запорукою того, що студенти, що тут навчаються, мають змогу не тільки опанувати фах, а й сформуватися як гармонійні особистості.