06.12.2013 в приміщенні актової зали Запорізького національного технічного університету відбулася заключна гра веселих та кмітливих у цьому році на кубок ректора Бєлікова Сергія Борисовича. Участь приймали такі команди: «Коммуналка», «Порт 777», «РП-Дюшес», «Сантиметр счастья» , «ФИОТ.com».

Гравців оцінювала команда журі, серед якої Іванченко Андрій, Дар'я Білоцерковець, Олексій Савицький, Дмитрій Ярмоленко, Вікторія Комінова та Анатолій Остапенко.

Партнерами проведення концерту є мережа ресторанів швидкого харчування «BurgerCLUB», таксі «Оптимальное», нічний клуб «SKYHALL». Ведучим цього грандіозного вечора був незмінний Дмитрій Шендрик.

Гра почалась із традиційного конкурсу «Привітання», у якому кожна з команд залишила після свого виступу захоплюючі враження. Найбільше балів отримали команди «Сантиметр счастья» та «ФИОТ.com».

Під час перерв між виступами команд ведучий проводив традиційний конкурс «Записки». Всі посміялися від душі над жартами від глядачів та було обрано переможців, які отримали сертифікати на безкоштовне меню в BurgerCLUB та квитки на відвідування новорічної вечірки від профкому студентів ЗНТУ, що пройде у нічному клубі Platinum.

Наступний етап «Розминка» – конкурс, що полягає у смішній та унікальній відповіді команд на запитання від членів журі. Гравці швидко справилися з цим завданням та, відповідно, отримали заслужені бали.

»Біатлон» – третій конкурс, у якому гравець із команди зачитує по два жарти; у кого вони виявляться менш смішними, той покидає конкурс. Перший круг – з активом 0,4 бали з конкурсу виходить команда «Коммуналка», другий – 0,6 бали – команда «Сантиметр счастья», далі – 0,8 – «Порт 777» і перемогу тут отримує «ФИОТ.com».

Конкурс «Озвучка» – це визначення оригінального підходу команд до поставленої задачі – як найсмішніше озвучити кадри із фільму. За основу був узятий комедійний фільм «Мы – Миллеры». І знову «ФИОТ.com» отримує найбільші бали.

Після цього відбувся новий конкурс-дебютант «СТЭМ» – гра трьох або більше чоловік, що полягає у постановці із смішними жартами. «Сантиметр счастья» та «ФИОТ.com» розділили перемогу у цьому конкурсі.

Ректор ЗНТУ Бєліков С.Б. так висловив свої думки з приводу цієї гри: «Завершился сезон, и я благодарен всем вам, потому что на этой сцене выступали люди, которые всегда заставляли улыбаться. Наши игроки показали высокий уровень КВН; студенчества, которое должно жить, любить и смеяться. Хай щастить!». Також всі члени журі виразили подяку всім командам за відмінні ігри сезону.

Підійшов час до оголошення результатів конкурсу. Іванченко А.В. та Бєліков С.Б. не стали всіх тримати в очікуванні, а зразу ж оголосили підсумок. Третє місце посіла команда «РП-Дюшес», друге – «Порт 777», та перше місце вибороли аж дві команди, які під час цієї гри завжди набирали більше балів – «Сантиметр счастья» та «ФИОТ.com» гравців нагородили пам'ятними кубками та грошовими призами.

До речі, також треба відмітити та побажати перемоги команді «Запорожский Вектор-Машинка-ЗНТУ», чемпіонам Відкритої Запорізької ліги КВК і чемпіонам Дніпровської ліги КВК ТТО «АМИК», які будуть представляти Запоріжжя у м. Сочі.

Висловлюємо подяку всім організаторам, ректору Бєлікову С.Б, профкому студентів ЗНТУ, членам журі та гравцям цього сезону за веселий настрій, позитивні емоції та незабутні моменти!

Юлія Цвітанська
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ