Перша фотовиставка фотографа-початківця у стінах рідного університету: мета, надії і сподівання юного митця.

10 лютого у стінах бібліотеки НУ «Запорізька політехніка» було проведено фотовиставку за авторством студента нашого університету Григорія Чепурненка. Зараз юний митець навчається на другому курсі факультету комп'ютерних наук і технологій. Картини Григорія вражають своєю глибиною і змістовністю, тож ми вирішили дізнатися, що його надихає.

Григорію, ви давно займаєтесь фотографією? Чи довго планували цю фотовиставку?

«Я у фото близько року, виставку не планував, і дуже здивувався, коли мені трапилась така нагода. Але, як то кажуть, «зірки зійшлися», я дуже радий, що мені дали змогу презентувати себе. За час своєї діяльності, я зрозумів, що для мене фото – це спосіб спілкування з людьми»

Чому ви вирішили зосередитися на жанрі арт-портрету?

«Я довгий час не міг визначитися, що саме повинно потрапити у мій об'єктив, тому вирішив спробувати всі напрямки, і у результаті зрозумів, що Арт-портрет це те, що може розкрити внутрішній світ людини, задекорувавши його необхідним контекстом»

Я знаю, що для вдалих арт-портретів необхідно бути ще й тонким психологом, ваша серія фото розкриває внутрішній світ різних людей і явищ, як ви все це поєднали?

«Так, це складова вдалої фотографії, я завжди захоплювався психологією. Людину можна порівняти з веселкою – вона охоплює усе багатство відтінків емоцій, моя ж задача показати все: радість, печаль, шлях який було подолано задля посмішки. Поєднати все це можна навіть одним словом «Пошук», те, що знадобилося мені для того, щоб віднайти справжнього себе.».

Чи плануєте ви і надалі займатися фотографією, можливо скоро ми знову побачимо вашу виставку, але вже у кращих галереях міста?

«З фотографією я хочу пов'язати своє життя, і звісно був би радий, якби мою творчість могли побачити якомога більше людей, щодо галерей не знаю, але у стінах рідного університету точно хотів би презентувати свої роботи»

Творчий шлях Григорія тільки починається, а його роботи вже перехоплюють подих. Своєю творчість митець руйнує шаблони – осягаючи основи технічної професії, він не уявляє свого життя без творчості, тож ми йому бажаємо підкорити всі жадані вершини.