Hackathon It-Scouts з робототехніки «Smart-City»

Команда кафедри радіотехніки та телекомунікацій Національного університету «Запорізька політехніка» у складі: керівника викл. Мороза Г.В., Новітченко В.С. студ. гр. РТ-216, Калюжного А.Г. студ. гр. РТ-227, Непомнящого В.О. студ. гр. РТ-219м , зайняли ДРУГЕ командне місце в рамках напрямку «Smart-City» на «Хакатон IТ-Scouts» з робототехніки.

Всеукраїнські командні змагання для молоді «Хакатон IТ-Scouts з робототехніки «Smart-City» серед студентів вищих навчальних закладів України відбулися у Вінниці за ініціативою громадської організації «Технічний скаутський рух IT-Scouts» на базі Вінницького національного технічного університету з 20 по 21 вересня 2019 року.

Під час Хакатону відбулись змагання за двома напрямками: проходження автономним роботом полігону «Smart-City» з виконанням 6 завдань та виставка технологій «Smart-City» від учасників та компаній-партнерів. Учасники продемонстрували власні напрацювання з робототехніки, поспілкувались з колегами, познайомились з технологіями Смарт-сіті з використанням штучного інтелекту, зустрілись з лідерами ринку розробок «Smart-City».

Команда кафедри радіотехніки та телекомунікацій Національного університету «Запорізька політехніка» представила проект «Smart-Bus», який був відмічений почесним другим місцем за напрямком «Smart-City».