Шановні колеги!

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля запрошує студентів старших курсів, аспірантів та молодих вчених прийняти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених „Фінансово-економічні проблеми сучасного світу: шляхи і перспективи їх вирішення на мікро-, макро- та мегарівнях”, яка відбудеться 24-25 лютого 2012 р.
На конференції планується обговорення наступних проблем:
- актуальні проблеми розвитку міжнародної економіки на сучасному етапі;
- фінансові та банківські аспекти розвитку економіки;
- проблеми та перспективи економічного розвитку підприємств в сучасних умовах.
Тези доповідей на конференції будуть надруковані у спеціальному випуску збірника наукових праць. Приймаються до друку тільки тези, оформлені згідно з вимогами оргкомітету.
Для участі у конференції необхідно до 10 лютого 2012 р. подати до організаційного комітету конференції наступні документи (в електронному або роздрукованому вигляді):
- заявку на участь (форма заявки на звороті);
- тези доповіді з обов’язковими підписами автора та керівника;
- документ про сплату організаційного внеску.
Вимоги до оформлення тез доповіді:

- тези доповіді подаються українською, російською або англійською мовами обсягом до двох сторінок комп’ютерного тексту, набраного шрифтом 14, Times New Roman, через 1 інтервал з наступними параметрами: поля на сторінці по 20 мм. з кожного боку; тези повинні бути набрані в редакторі Word 2003;
- на першій сторінці вгорі справа вказується прізвище та ініціали автора, назва вищого навчального закладу; далі великими літерами друкується назва доповіді (зразок оформлення додається);
- в кінці тез вказується прізвище та посада викладача, який рекомендував тези до друку;
- тези доповіді на електронному носії та у роздрукованому вигляді з підписами автора та викладача подаються до організаційного комітету конференції за адресою:
39623,
м. Кременчук Полтавської обл.,
вул. 60 річчя Жовтня, 79
Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля, кафедра міжнародної економіки та економічної теорії, ауд. 2111.
Контактна особа:
Михайлюк Сергій Олександрович