Шановний випускнику!

Закінчивши Запорізький національній технічний університет Ви мали змогу отримати вищу освіту за обраною вами спеціальністю. На разі перед Вами стоїть не просте питання: «Куди ж піти працювати?»

Все не так складно, як здається на перший погляд.

Перше, що Вам потрібно зробити – НАПИСАТИ РЕЗЮМЕ, документ, який знадобиться Вам у будь-якому випадку, не зважаючи на те знайшли Ви вже роботу, чи лише починаєте пошук. Якщо у Вас виникають складності та запитання в написанні резюме, Ви можете звернутися за допомогою до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ. Для того щоб написати резюме проаналізуйте отриманий Вами досвід за час навчання та місця на яких ви проходили практику, які Ви можете вписати в резюме, як досвід роботи, що є не мало важливим пунктом. Правила написання резюме Ви можете знайти на офіційному сайті ЗНТУ (http://zntu.edu.ua), на сторінці Центра сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ в контакті (vk.com/club46817201).

Написавши резюме, Ви спокійно можете переходити безпосередньо до ПОШУКУ РОБОТИ. Допомогти Вам в цьому може ваш деканат, кафедра на якій ви навчалися, Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ, де Ви отримаєте кваліфікаційну допомогу фахівців Центру.

Та насамперед першим помічником в процесі пошуку роботи є Ви самі. В першу чергу Вам потрібно спробувати заявити про себе самостійно, спробувати зацікавити роботодавців в своїй особі. Як це зробити? По-перше, витратьте якийсь час на пошук роботи в інтернеті, пресі, через телебачення, друзів та родичів. По-друге, просто необхідно затратити час на відправку Вашого резюме на підприємства та організації, які зацікавленні в отриманні фахівця саме вашого профілю.

Якщо виконана робота не дала потрібного результату, за допомогою Ви можете звернутися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ, де фахівці спробують Вам допомогти. Також можете зазирнути на офіційний сайт університету, розділ «Сфера діяльності» – «Працевлаштування», де Ви знайдете актуальні вакансії на сьогоднішній день.

Якщо Ви потурбувалися про пошук роботи завчасно та маєте перше робоче місце, Вам необхідно надати до деканату вашого факультету (профілюючої кафедри) довідку із місця роботи, після чого на засіданні комісії щодо розподілу студентів-випускників вашого факультету Вам буде видано НАПРАВЛЕННЯ НА РОБОТУ. В нижній частині даного документа знаходиться ПОВІДОМЛЕННЯ ДО НАПРАВЛЕННЯ НА РОБОТУ, яке в заповненому вигляді надається до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ.

Адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 64, каб. 329-А, (головний корпус).

Бажаємо успіху!