Кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту

Збірна команда ЗНТУ з баскетболу втретє посіла Перше місце та стала чемпіоном Студентської баскетбольної Ліги України 2018 року.

Вітаємо переможців!

Вчора у СК ЗНТУ відбулася зустріч півфіналу СБЛУ, збірна «машинки» здобула впевнену перемогу над командою Національної металургійної академії Дніпра з рахунком 103-63.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів і бажаємо успіху у фіналі СБЛУ, який відбудеться 08-09.06.2018 на домашньому майданчику – СК ЗНТУ.

Бажаємо успіхів!

На Чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки збірна України виборола «бронзу» у категорії «степ» аеробіки!

Вітаємо спортсменів та тренера збірної команди Заслуженого тренера України С.І.Атаманюк!

Першого червня в усіх містах України стартував Всеукраїнський легкоатлетичний забіг «Зелена миля». Захід проходив за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України та співдії Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, а до участі запрошували студентів вищих навчальних закладів.

Учасники «Зеленої милі» зібралися на стадіоні «Локомотив», Класичного приватного університету. Аби пробігти 1609 метрів, а саме стільки складає миля, зібралися студенти Запорізького національного технічного університету, Запорізького національного університету, Класичного приватного університету, а також коледжів – металургійного, електротехнічного, гідроенергетичного, гуманітарного коледжу ЗНТУ, економіко-правничого коледжу ЗНУ.

За матеріалами Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

21.05.2018 р. у спорткомплексі ЗНТУ відбувся спортивний вечір, присвячений підведенню підсумків спортивних змагань та досягнень студентів університету.

Свято відвідали ректор, декани факультетів, викладачі, тренери та почесні гості. Ректор ЗНТУ С.Б.Бєліков, зав.кафедри ФКОНВС С.І.Атаманюк, голова студ.профкома А.В.Іванченко провели нагородження призерів студентської спартакіади серед факультетів, відповідальних за спорт-масову роботу, збірні команді з видів спорту, випускників, спортсменів індивідуальних видів спорту.

Викладачі та тренери університету були відмічені грамотами Запорізького обласного відділення КФВіС МОН України, департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради, студентського профкому і профкому викладачів. Президент обласної федерації баскетболу вручив пам'ятні сувеніри випускникам збірної ЗНТУ з баскетболу. Гравцям гандбольної команди «ЗНТУ-ЗАС» ректор ЗНТУ С.Б.Бєліков та голова правління ПАО «ЗАС» А.М.Антоненко вручили посвідчення МС України. З показовими номерами виступили: збірна України зі спортивної аеробіки, фіналісти Всесвітніх ігор, бронзові призери Чемпіонату Європи, представниця клубу «Мотор-Січ» Мілана Журавльова, рекордсмен України із силового жонглювання В.Яровий та юніори спортклубу ЗНТУ зі спортивної аеробіки.

24.04.2018 – яскравий весняний захід у яскравий весняний день – Флешмоб-зарядка разом з ректором ЗНТУ! Дякуємо всім за участь! Ректору Бєлікову С.Б., Королькову В.В., студентам, студентському профкому – за організацію! Усе було чудово!

21.04.2018 у ЗНТУ пройшов День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів нашого університету. У заході брали участь ректор ЗНТУ, проф. Бєликов С.Б., Шендрик Д., збірна ЗНТУ з фанк-аеробіки (тренер Шеховцова К.І.) та інші.

3-16 квітня 2018 року на базі Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського» відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед дорослих та юніорів. У змаганнях брали участь спортсмени із Запоріжжя, Сум, Бердянська, Львову, Одеси, Харкова, Тернополя, Житомира та Києва.

І знову традиційно успішно виступила збірна команда ЗНТУ – у всіх категоріях виступи наших спортсменів були відзначені медалями!

GR – група – 1 місце

AD – денс – 1 місце

AS – степ – 1 місце

MP – пара – 1 місце

AF – фанк – 2 місце

IW – інд.жін. – 2 місце

TR – трійка – 3 місце

Вітаємо та пишаємось!!!

18.04.2018 на базі СК ЗНТУ відбулося засідання студентської секції «Фізична культура, ЛФК та спорт у вищій школі». Доповіді, що їх підготували студенти всіх факультетів, стосувалися найрізноманітніших сфер студентського спорту, здорового способу життя, лікувальної фізичної культури, маловідомих, але досить цікавих видів спорту та нових методів здоров'язбережувальних технологій.

З 16.04 по 19.04 у спорткомплексі ЗНТУ проходили змагання зі стрітболу серед студентських збірних команд факультетів ЗНТУ. В змаганнях взяли участь 12 команд. До фінальної четвірки увійшли: IV місце – збірна ЕТФ, III – збірна ІФ факультету, II місце – збірна М факультету, I місце-збірна Т факультету. Всі гравці команд – переможців були нагороджені пам'ятними сувенірами від кафедри ФКОНВС та солодкими призами від профкому студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ.

Сторінки