кафедра інформаційних технологій електронних засобів

Ознайомитись з освітньою програмою «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки» можна за посиланням >>>

Ознайомитись з освітньою програмою «Радіотехніка» можна за посиланням >>>

Ознайомитись з програмою проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв'язку можна за посиланням >>>

Відкрита зустріч з ЕГ:

ID 5737, 4180 Національний університет «Запорізька політехніка» ОП «Радіотехніка» та ОП «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки»
Час: 29 березня, 2021 16:30
Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/75034416747?pwd=ZnBkY0xIN3RBc3NZUGUzbU5XUDVGZz09
Пароль: 2021

The University Rector Prof. Serhiy Belikov greeted the participants of the conference. The representatives of University scientific and business partners National University «Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic», Lviv Polytechnic National University, AcumenIST Belgium, Motor Sich JSC, Schneider Electric Ukraine, TeraWatt Solutions GmbH Germany, ALD engineering company Ukraine, INFOCOM LTD Ukraine also gave their welcome speeches and presentations. The conferees from BSUN country-members and countries of EU took part in this landmark on-line event.

The conference brought together experts working in the field of advanced digitalization technologies. Presenters covered a wide range of digitalization issues, demonstrated how the implementation of their latest achievements is changing production and everyday life. The participants also outlined the prospects for further research, some of which seemed impossible yesterday. The reports proved that ideas that yesterday seemed unreal become reality today.

Забезпечення якості освіти на рівні світових стандартів нерозривно пов'язане із поняттям академічної доброчесності. Особливо актуальним це питання є для майбутніх випускників, що готують до захисту бакалаврські та магістерські роботи.

Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

9 грудня 2019 р. в Національному університеті «Запорізька політехніка» було проведено лекцію на тему «Академічна доброчесність». Професор Бахрушин Володимир Євгенович, член національної команди експертів з реформування вищої освіти, надав вичерпну інформацію щодо понятійного апарату доброчесності, методів та засобів перевірки робіт на плагіат. Були обговорені питання організації внутрішньої якості освіти.

Команда Національного університету «Запорізька політехніка» прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», що проходила 20-22 травня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій. Минулого року наш університет успішно представляли студенти кафедри «Інформаційні технології електронних засобів» Антон Калиниченко та Денис Романюк. Цього року до складу команди увійшли представники кафедр ІТЕЗ та ЕПА: Бучко Ігор, Гончаров Дмитро, Олейніков Микола та Рєзанова Аміна. Тренерами виступили доц., к.т.н., доц. каф. «Електропривод та автоматизація промислових установок» Казурова А.Є., к.т.н., доц. каф. «Інформаційні технології електронних засобів» Малий О.Ю. та ст. викл. каф. Охорони праці та навколишнього середовища Писарський А.О.

Наші студенти лише вдруге стали учасниками цього заходу, але завдяки підготовці тренерами і досвіду «першопроходців» команда НУ «Запорізька політехніка» посіла друге місце!

Студенти продемонстрували високі знання, і розрив між студентами першого та четвертого курсів був лише у декілька балів. Саме злагоджена командна робота принесла високий результат.

Вітаємо команду, тренерів та пишаємось досягненнями!

На початку цього навчального року за ініціативою кафедри інформаційні технології електронних засобів спільно з відділом інформаційних технологій КП НВК «Іскра» був відкритий центр інформаційних технологій електронних систем факультету радіоелектроніки та телекомунікацій. В центрі будуть проводитися заняття студентів за напрямками: сучасні технології проектування тривимірних моделей конструкцій електронних пристроїв; моделювання фізичних процесів в електроніці; електронний конструкторсько-технологічний документообіг; сучасні автоматизовані системи управління життєвим циклом електронних засобів. Спеціалісти підприємства ознайомлять студентів з методиками автоматизації конструкторсько-технологічного проектування КП НВК «Іскра». Комп'ютерний клас центру обладнано сучасною комп'ютерною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням: SEARCH, CADMECH компанії INTERMEСH та AutoCAD, Inventor компанії Autodesk. Студенти мають змогу отримати глибокі професійно-орієнтовані знання під керівництвом досвідчених викладачів та провідних спеціалістів підприємства.