кафедра маркетингу та логістики

Студенти кафедри маркетингу та логістики ЗНТУ на чолі з завідуючою кафедрою д.е.н., професором Лифар В.В., разом з доцентом кафедри Антонюк К.І. відвідали та взяли активну участь у конференції «Розвиток туристичної привабливості регіону через підвищення ефективності діяльності МСБ сектору HoReCa», яка відбулася 5-6 грудня 2017 р. у виставковому центрі «Козак-палац». Високий рівень конференції, організованої Запорізькою торгово-промисловою палатою, за підтримки ЄБРР, відзначили провідні фахівці, практики та представники органів влади та місцевого самоврядування.

Щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки-2017» стала для кафедри «Маркетинг та логістика» традиційним підведенням підсумків наукової діяльності викладачів та студентів. Захід було організовано та проведено 19 квітня 2017 р. Учасниками конференції стали студенти 1-5 курсів (бакалаври та магістри) спеціальностей «Маркетинг» та«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Організація торгівлі та комерційна логістика»). Кількість присутніх свідчить про інтерес до наукової діяльності з боку студентів.

На конференції було розглянуто 9 наукових робіт. Провідними напрямками наукових досліджень стали: маркетингові технології просування в офлайн та Інтернет-середовищі.

Доповіді супроводжувались презентаціями, що зробило їх більш наглядними та викликало жваве обговорення з боку присутніх як викладачів, так і студентів.