Ви є тут

Головна

Упродовж 11-13 жовтня 2017 р. проф. Ґудзь П.В. приймав участь у роботі «ІI міжнародного форуму з питань кооперації територіальних громад і бізнесу» (м. Запоріжжя).

Організаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада, Агенція регіонального розвитку в Запорізькій області, Запорізька торгово-промислова палата та Запорізький центр розвитку місцевого самоврядування.

Форум проводився з метою промоції Запорізької області як регіонального центру зростання економіки; презентації інвестиційних проектів області; посилення спроможності об'єднаних територіальних громад шляхом імплементації міжнародного досвіду, залучення інвестицій та розвитку кооперації між представниками об'єднаних територіальних громад (ОТГ) України і компаніями – вітчизняними та іноземними постачальниками товарів та послуг та сприяння налагодженню коопераційних зв'язків бізнесу з іноземними партнерами та новоствореними громадами.

Партнерами виступили Проект ЄС/ПРООН, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні, Проект «Проміс», Німецьке товариство з питань міжнародного співробітництва (GIZ), Асоціація територіальних громад України, Програма «U-LEAD з Європою».

На секційному засіданні та у секції «Посилення спроможності об'єднаних територіальних громад шляхом імплементації міжнародного досвіду, залучення інвестицій та розвитку кооперації між представниками ОТГ України і компаніями – вітчизняними та іноземними постачальниками товарів та послуг».

В рамках діючого дискусійного майданчику з метою обговорення актуальних питань, пов'язаних з впровадженням реформи децентралізації влади в Україні, відбувся обмін думками щодо інструментів впровадження реформ в ОТГ Запорізької області.

Огляд експозиції об'єднаних територіальних громад дозволив познайомитися з керівниками та представниками понад 20 ОГТ регіону, отримати інвестиційні паспорти території. Встановлення контактів із зацікавленими особами складає передумови започаткування в ЗНТУ перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для ОТГ за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» та окремими напрямами підготовки з європеїстики, управління проектами Євросоюзу, маркетингу території, теорії і практики ведення переговорів, формування активності мешканців громади та розвитку людського потенціалу.