кафедра теорії та практики перекладу

5 квітня 2019 р. на базі кафедри теорії та практики перекладу Запорізького національного технічного університету було проведено II Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми перекладознавства, текстології і дискурсології», в якій брали участь близько 100 студентів та молодих учених (аспірантів) різних вищих навчальних закладів України (Запорізький національний технічний університет; Запорізький національний університет; Запорізький державний медичний університет; Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія м. Запоріжжя; Національний Технічний Університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського»; Дніпровський національний університет залізничого транспорту ім. академика В. Лазаряна; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; Маріупольський державний університет).