Щороку наприкінці липня кафедра військової підготовки Запорізького національного технічного університету зустрічає свято – прийняття військової присяги. У спекотну п'ятницю, 29 липня, із самого ранку убраний плац збирав випускників кафедри, їхніх викладачів, родичів, друзів та почесних гостей свята. Відкрив подію ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Борисович Бєліков. Він привітав учасників свята, порадів за нашу сильну та відповідальну молодь, побажавши їм усіх гараздів.

Цього року на кафедрі військової підготовки ЗНТУ урочисто прийняли присягу 234 молодших лейтенанти, серед яких студенти нашого університету та вузів Запорізької області. Протягом двох років хлопці та дівчата сумлінно вивчали військову справу, наполегливо оволодівали командирськими, методичними та практичними навичками за встановленою військово-обліковою спеціальністю. Серед випускників є і молоді люди, які особливо відзначилися: за якісну організацію підготовки та проведення навчального збору зі студентами кафедри військової підготовки, високі показники у військовій підготовці, зразкову військову дисципліну, вміле керування підпорядкованим особовим складом підрозділу, зразкову дисципліну нагороджені цінними подарунками від профкому студентів ЗНТУ:

1. Студент транспортного факультету старший сержант Мосьпан Андрій Леонідович;

2. Студентка гуманітарно-правового факультету молодший сержант Корхова Олександра Іванівна;

3. Студент електротехнічного факультету старший сержант Брилистий Віктор Вікторович;

4. Студент електротехнічного факультету молодший сержант Кузнецов Олександр Едуардович;

5. Студент факультету радіоелектроніки та телекомунікацій старший сержант Чайківський Олександр Валерійович;

6. Студент факультету радіоелектроніки та телекомунікацій сержант Джабраїлов Олександр Володимирович;

7. Студент інженерно-фізичного факультету сержант Вовк Артем Олександрович;

8. Студент машинобудівного факультету солдат Заяц Дмитро Андрійович.

За особливі досягнення цінними подарунками профкомом студентів ЗНТУ відзначені і викладачі:

1. Старший викладач, заступник завідувача кафедри з навчальної роботи полковник запасу Коробов Олександр Валентинович;

2. Викладач підполковник у відставці Елашко Микола Сергійович;

3. Викладач підполковник запасу Федосов Олексій Володимирович;

4. Начальник режимно-секретного відділу, старший прапорщик у відставці Петренко Володимир Миколайович;

5. Старший викладач підполковник запасу Хрипун Олександр Іванович;

6. Викладач майор запасу Петренко Олександр Миколайович.

Цього дня на плацу звучали урочисті слова присяги, злагоджене марширування, а також стройові пісні. Глядачів порадував показовий виступ випускників кафедри, а також захопило справжнє шоу від молодіжного спецпідрозділу «Щит».

Свято, як і завжди, пройшло на рівні, а ми вітаємо його винуватців. Дорогі випускники кафедри військової підготовки ЗНТУ, віримо, що ви станете справжніми захисниками своїх рідних та близьких, а відтак увесь український народ буде жити у злагоді та прагнути до світлого майбутнього.

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ