Конференція 1-й день

22–23 травня 2018 року у ВЦ «Козак Палац» у рамках Запорізького промислового форуму «Цифрова економіка від індустріального до інформативного суспільства» пройшла Всеукраїнська науково–практична конференція «Зварювання 2018: виробництво та застосування». На конференції були присутні представники Академії наук України, галузевих інститутів, наукових центрів; департаменту освіти ОДА, профільних кафедр вузів України, коледжів, училищ; топ-менеджери провідних фірм з виробництва обладнання; головні зварювальники, провідні фахівці практично всіх ключових (головних) підприємств регіону; викладачі та студенти кафедри ОТЗВ, а також всі бажаючи.

У вівторок, 22 травня, відбулося відкриття конференції з привітальними виступами почесних гостей. Пройшло пленарне засідання, експертна дискусія за участю провідних фахівців зі сфери зварювального виробництва, бізнесу, науки та освіти.

По обіді розпочалася церемонія відкриття виставкових заходів Промислового форуму «Машинобудування. Металургія», «Литво», «Композити та склопластики». Далі проходила робота секцій конференції «Виробництво та наука» та «Бізнес і освіта».

У середу, 23 травня, в рамках конференції «Зварювання 2018: виробництво та застосування» всі учасники відвідали Запорізьке вище індустріально–політехнічне училище «Вище професійне училище №23» та Запорозький трансформаторний завод ЗТР.

Опинившись у фокусі теми виставки «Цифрова економіка», конференція об’єднала чотири сили: науку, промисловість, бізнес, освіту, перетворившись на платформу для активного спілкування усіх сторін.

Запорізький край завжди задавав тон у галузі розвитку зварювання в Україні, хто як не Запоріжжя може напрацювати концепцію розвитку зварювальних виробництв в умовах цифрового світу.

Конференція пройшла на високому рівні, дякуємо всім за співпрацю, а учасникам бажаємо творчої наснаги та подальших наукових звершень!!!

Конференція 1-й день

Конференція 2-й день