Запорізький національний технічний університет запрошує викладачів та студентів магістратури інститутy інформатики та радіоелектроніки та студентів електротехнічного факультету інженерно-фізичного інституту взяти участь у конкурсі на учать в програмі кредитної мобільності з Технічним Університетом Ільменау (www.tu-ilmenau.de), Німеччина, в рамках виконання програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1.

Студент має можливість отримати грант на проживання та навчання (5 місяців), викладачі отримують 5 днів добових для проведення 8 годин лекцій англійською мовою викладачам та студентам Технічного університету Ільменау.

Вимоги до кандидатів

Студент – диплом бакалавра з відповідної спеціальності, сертифікат з англійської мови на рівні B2.

Викладач – стаж викладання дисципліни з відповідної спеціальності не менше 3 років, сертифікат з англійської мови на рівні C1.

Бажаючих взяти участь у весінньому семестрі 2017-2018 (квітень-серпень) навчального року просимо до 29 вересня 2017 року надіслати проф. каф. програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електрону пошту (galina.tabunshchik@gmail.com) та надати паперові копії документів провідному фахівцю відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами Дуйко Ларисі Миколаївні (ауд. 340, I корпус) наступні документи.

Студент:

1. Копія диплома бакалавра

2. Мотиваційний лист, англійською мовою

3. Рекомендаційний лист від керівника, англійською мовою

4. Копія сертифікату з англійської мови

Викладач:

1. Резюме професійної діяльності, англійською мовою (CV)

2. Копія сертифікату з англійської мови

3. Робоча програма дисципліни англійською мовою, затверджена завідуючим кафедрою

Інтерв'ю з представниками Технічного Університету Ільменау буде призначено індивідуально з 9 по 13 Жовтня 2017.