З нагоди 100-річчя затвердження Тризуба гербом Української Народної Республіки у науковій бібліотеці Запорізького національного технічного університету 28 лютого 2018 р. відбувся «круглий стіл» на тему «Тризуб – державний символ України: від княжих часів до сьогодення», організований Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА, Гуманітарним факультетом ЗНТУ та Запорізьким обласним краєзнавчим музеєм.

У заході прийняли участь декан гуманітарного факультету ЗНТУ професор Микола Дєдков, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, директор Запорізького обласного краєзнавчого музею Михайло Мордовськой, заступник директора Запорізького обласного краєзнавчого музею, доктор історичних наук, професор Георгій Шаповалов, заступник голови обласної координаційної ради козацтва Запорізької ОДА Дмитро Сухінін, науковці, представники влади, громадськості, студенти та курсанти ліцею «Захисник».

Окрасою «круглого столу» стала планшетна виставка «Історія українського гербу» Запорізького обласного краєзнавчого музею.