Як багато ми знаємо про сміх. Він не тільки подовжує життя, але й підтримує імунітет та покращує самопочуття. Найбільше про сміх знають ті, чиєю професією чи захопленням є приносити його людям. Наші студенти з команди «Запорожский вектор – Машинка – ЗНТУ» є одними з найкращих «сміхотерапевтів» нашого регіону. Нещодавно, вони довели це на практиці, отримавши перемогу у Відкритій Запорізькій Лізі КВН і здобувши Кубок Губернатора, а також вибороли беззаперечну перемогу у фіналі Дніпровської ліги КВК. Талановиті студенти з команди «Запорожский вектор – Машинка – ЗНТУ» отримали стабільну підтримку з боку мецената Богуслаєва Олександра В'ячеславовича і організації «Запорожский вектор» – і стали просто непереможною командою. За свої старання вони винагороджені шансом взяти участь у XXV Міжнародному фестивалі команд КВН «КіВіН-2013/2014» в Сочі, про що мріє кожна команда, і перед від'їздом до Росії учасники зустрілися з керівником регіону Олександром Пеклушенком. Він побажав команді успіху у виступах і запевнив, що й надалі надаватиме всебічну підтримку молодіжному руху області. Бажаємо їм натхнення і творчих успіхів у Сочі, та дякуємо ректору ЗНТУ Бєлікову Сергію Борисовичу, що в «Машинці» є такі талановиті студенти, яким він приділяє чи немалу увагу та підтримку!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ