Тиждень масляної – межа між студеною зимою та наближенням весни. Навколо вже дихає весною. Про майбутнє тепло говорить все: і яскраве небо, і золотисте сонечко, таке ж кругле і гаряче, як млинці, які випікають на масляну!

Студенти, які проживають у гуртожитку ЗКР ЗНТУ вирішили не залишатися осторонь, а також разом з усією країною відсвяткувати це свято.

14 березня 2013 року о 15 годині студентська рада гуртожитку зібралася на кухні першого поверху та почали виготовляти ажурні млинці, золотисті, як весняне сонечко. У смаженні млинців також прийняли участь адміністрація гуртожитку, яка подарувала на стіл студентам млинці фаршировані грибами. Дев'ять літрів молока пішло на виготовлення млинців, для того, щоб жоден студент не залишився осторонь. Близько 17 години вечора стіл був накритий: млинці фаршировані грибами, м'ясом, смаженою капустою, зі сметаною та згущеним молоком, печиво та цукерки яскраво виглядали на святковому столі.

Як завжди не залишився осторонь профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ, який завжди підтримує усі творчі заходи гуртожитку, за що студентська рада висловлює вдячність.

Студентська рада гуртожитку ЗКР ЗНТУ