24 листопада 2011 року під головуванням першого заступника міністра освіти Євгена Суліми відбулося чергове засідання Державної акредитаційної комісії
Під час засідання розглядалися результати перевірок дотримання ліцензійних умов вищими навчальними закладами України.

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, такі перевірки протягом останнього часу здійснювалися міністерством спільно з Державною інспекцією навчальних закладів.

За результатами перевірок, що були проведені останнім часом, були виявлені суттєві порушення організації навчального процесу в Інституті екології і медицини (Київ), Міжнародному медичному коледжі (Київ), Кримській філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (Сімферополь) та Рівненській філії Міжрегіональної академії управління персоналом.

У підсумку, Державною акредитаційною комісією запропоновано Міністерству освіти прийняти рішення про анулювання ліцензій таких вищих навчальних закладів.

Протягом наступних трьох місяців міністерство освіти, разом з керівниками цих закладів навчальних закладів, вирішуватиме питання про переведення студентів на навчання до інших вищих навчальних закладів України.

Нагадаємо, що за результатами попереднього засідання ДАК, що відбулося у вересні цього року, прийнято рішення про відкликання ліцензій двох вищих навчальних закладів – Київського інституту соціальних і культурних зв’язків імені Святої княгині Ольги та Українського фінансово-економічного інституту.