28.06.19-05.07.19 в Університеті прикладних наук і мистецтв м. Дортмунд (Німеччина) відбулася міжнародна конференція «Dortmund International Research Conference 2019» та воркшоп «Dortmund International Summer School 2019», в яких брали участь представники Національного університету «Запорізька політехніка» в складі проф. каф. «Програмних засобів» Табунщик Г.В. та аспірантки каф. «БВУП» Лук'янової Т.В.

Участь у подібних наукових заходах в рамках мобільності Ersamus+ KA1 вже стала доброю традицією в Національному університеті «Запорізька політехніка». Знайомство і досвід спілкування з молоддю з інших міст і країн є незаперечною перевагою. Учасниками «Dortmund International Summer School 2019» стали студенти з 16 країн світу: України, Казахстану, Литви, Єгипту, Білорусі, Вірменії, Польщі, Чилі, Німеччини та ін. Конференція об'єднала дослідників, а також магістрів та аспірантів для обговорення та роботи в межах областей: ІТ, ІКТ, вбудовані системи, автомобільне програмне забезпечення, проектно-орієнтований бізнес та управління проектами. Протягом пленарного засідання були заслухані доповіді англійською мовою, а після закриття пленарного засідання розпочалася робота 5-ти секцій стріму «Dortmund International Summer School 2019». За підсумками учасники отримали сертифікати.

Учасниця від НУ «Запорізька політехніка» Лук'янова Т.В. висловила своє враження про вище вказані заходи, що це місце, де формуються задачі та випробування професійного характеру (відкрито помічаєш свої переваги та недоліки), і кожен крок на шляху їх вирішення дає стійке відчуття задоволення від виконання кожного завдання, а також відчуття, що немає нічого неможливого.