9-10 листопада 2017 р. ректор ЗНТУ проф. Сергій Борисович Бєліков на запрошення Міністерства освіти Туркменістану прийняв участь в роботі міжнародної виставки та наукової конференції «Освіта та спорт в епоху могутності та щастя».

Офіційне відкриття заходу відбулось у приміщенні Торгово-промислової палати Туркменістану з оголошенням Вітального послання глибоко поважного Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова до учасників виставки та конференції.

На виставці були представлені стенди всіх 18 університетів Туркменістану, багатьох закордонних вишів та міжнародних організацій.

У залі засідань Торгово-промислової палати Туркменістану відбулось пленарне засідання конференції, в роботі якої прийняли участь представники США, Білорусі, України, Молдови, Росії, Іспанії, Пакистану, Індії, Арменії, Киргистану, Латвії, Японії, Китаю, Німеччини, Азербайджану, Великобританії, Кореї, Румунії, Австрії, Малайзії, Турції, Монголії та Туркменістану.

Вели роботи 4 секції конференції:

— Реформи Шановного Президента Туркменістану Гурбангулі Бердимухамедова у галузі освіти і спорту та міжнародне співробітництво;

— Розвиток міжнародного співробітництва у галузі фізкультури та спорту – пріоритетні напрямки державної політики;

— Роль та значення інноваційних технологій у модернізації системи освіти та спорту;

— Підготовка висококваліфікованих спеціалістів, безперервне підвищення їх кваліфікацій – найважливіша умова удосконалення системи освіти і спорту.

З презентацією «Запорізький національний технічний університет: 20 років розвитку до вершин спортивних досягнень» виступив ректор ЗНТУ С.Б. Бєліков.

На урочистому закритті Міжнародної виставки та наукової конференції виступили керівники секції, зокрема, ректор Національного транспортного університету (м. Києва) Микола Федорович Дмитриченко.

Учасники конференції прийняли звернення на ім'я Президента Туркменістану шановного Гурбангулі Бердимухамедова, де висловили щиру вдячність за організацію такого масштабного міжнародного заходу.

Іноземні учасники конференції мали змогу ознайомитися зі столицею Туркменістану містом Ашгабат, його численними новобудівлями, відвідати вражаючий Ашгатський Олімпійський комплекс, де у вересні 2017 р. відбулись V Азіатські ігри у закритих приміщеннях.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ