Ви є тут

Головна

Програма індивідуальної мобільності викладачів та студентів є одним із перспективних напрямків міжнародної програми Erasmus +. Різні ВНЗ шукають різноманітні шляхи для найбільш ефективної реалізації даної мобільності, найбільш популярним підходом є проведення літніх тематичних шкіл.

Викладачі, аспіранти, студенти ЗНТУ стали учасниками іншого прикладу інтернаціоналізації ВНЗ – міжнародних днів, що проводились разом університетом KU Leuven (Бельгія) та університетським коледжем Thomas More Mechelen Antwerpen (Бельгія).

Представники ВНЗ зі всього світу обмінювались досвідом із міжнародної комунікації, методами та засобами викладання матеріалу з різноманітних напрямків, результатами наукових досліджень, встановлювали нові контакти для розширення партнерства. Семінари проводились протягом тижня з 7 по 12 березня у вигляді паралельних секцій для студентів та викладачів.

Професор кафедри програмних засобів ЗНТУ Табунщик Галина Володимирівна в рамках індивідуальної мобільності програми Erasmus+ KA1 за запрошенням професора Тон Гудеме (Prof. Toon Goedeme) провела семінари для магістрів з електроніки та магістрів з інформаційних технологій KU Leuven з дисципліни «Якість інформаційних систем» та охопила теми «Робота з системами контроля версій», «Функціональне тестування вбудованих систем за використанням віддаленої лабораторії», «Модельно-орієнтоване тестування вбудованих систем». В рамках міжнародних днів зробила доповідь щодо потенціалу ЗНТУ для міжнародного співробітництва та використання віддаленої лабораторії GOLDi для навчання з дисципліни «Якість вбудованих систем».

Аспіранти ЗНТУ, які зараз знаходяться на стажуванні в KU Leuven за програмою Erasmus+ KA1, також провели семінари в рамках міжнародних днів: Марк Кучугуров (наук. кер. Внуков Ю.М. ) зробив доповідь на тему «Dynamics of the cutting process in turning», а Антон Гермашев (наук. кер. Внуков Ю.М. ) зробив доповідь на тему «Vibrations during thin walled end milling».

В рамках міжнародних днів в кампусі Де Наір студенти ЗНТУ, які навчаються в KU Leuven у весняному семестрі, мали можливість прослухати доповіді викладачів зі Франції, Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, Ізраїлю, Португалії та ін. Програма знаходиться у файлі International Day - Final Version.pdf (pdf, 588 КБ). Вони також ознайомились з досвідом мобільності студентів зі всього світу в рамках різноманітних програм.

З університетом KU Leven існує двосторонній договір щодо реалізації мобільності студентів магістратури, аспірантів та викладачів. Термін подання заявки на осінній семестр 2016/2017 для студентів магістратури інженерних спеціальностей добігає кінця 10 квітня.

Ви можете більш детально ознайомитись з кампусом Де-Наір університету KU Leuven з презентації KUL_DeNair.pdf (pdf, 3.8 МБ) та курсами, що викладаються англійською мовою, у файлі FET_technologycampus_De_Nayer_Course_offer_English_2016_2017.pdf (pdf, 224 КБ). За більш детальною інформацією прохання звертатися до професора кафедри програмних засобів Табунщик Галини Володимирівни (galina.tabunshchik@gmail.com) та провідного фахівця відділу міжнародних зв'язків Дуйко Лариси Миколаївни (interdep@zntu.edu.ua).

Відділ міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами