Шановні студенти, магістри, аспіранти, молоді науковці!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
яка відбудеться  1 березня 2012 року
на базі кафедри соціально-правового захисту населення
Інституту соціальної роботи та управління
Національного педагогічного  університету
 імені М.П. Драгоманова
            Співорганізаторами є Бердянський державний педагогічний університет, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Кримський гуманітарний університет, Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні»
Мета конференції - залучення студентів, магістрів, аспірантів, молодих науковців до дистанційного обговорення актуальних проблем підготовки майбутніх фахівців в умовах євроінтеграційного процесу, а також обмін досвідом у  практичній діяльності
Тематичні напрями роботи конференції:
1. Проблеми теорії та методики професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах вищих навчальних закладів.
2. Права та обов’язки майбутніх фахівців – практика застосування.
3.  Самостійна робота як засіб підвищення ефективності навчання студентів.
Умови участі  у конференції:
Бажаючим взяти участь у конференції необхідно до 15 лютого 2012 року надіслати в оргкомітет:
-    заявку на участь (форма додається);
- тематику виступу на npu_kaf_spzn@mail.ru.
Заявку на участь та матеріали (до 5 стор. формату А4 – 28-30 рядків на сторінці, ПІБ, тема, назва установи) надсилати Ковчиній Ірині Михайлівні за адресою: кафедра соціально-правового захисту населення Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного  університету імені М.П. Драгоманова, вул. Освіти, 6, м. Київ, 01601. За результатами конференції будуть видрукувані матеріали (вартість за публікацію 20 грн.).