Студенти, які зараховані до участі в програмі кредитної мобільності Erasmus + в Бельгії, в університеті KU Leuven ( на період від 6 місяців до одного року) в залежності від спеціальності або напрямку дослідження мають практично необмежений доступ до сучасних лабораторій кампусу.

Аспірат каф. ОМТ Єчин Сергій проводив дослідження матеріалу в лабораторії матеріалознавства кампусу Де Наїр (фото). На цих фото зображено сучасне обладнання для дослідження матеріалів, а саме: машини для шліфування - полірування зразків, машина для різання, обладнання для термічної обробки, сучасний електроний мікроскоп і декілька оптичних, 3d принтер  та багато іншого.

3d принтер

Також в залежності від обраних предметів, є можливість проводити лабораторні роботи в інших містах Бельгії, а саме: Льовену, Генту, Антверпені, Брюгге та в інших.