З 3 по 8 травня у місті Києві пройшов національний етап Інженерних змагань EBEC. Протягом цих днів команди – переможці локальних етапів з чотирьох ВНЗ України, де існує осередок студентської організації BEST (Запорізький національний технічний університет, Національний технічний університет Київський політехнічний інститут, Національний університет «Львівська політехніка», Вінницький національний технічний університет), боролися за перемогу у двох категоріях – Team Design та Case Study.

5 днів напруженої боротьби, 28 годин невтомної праці та ні хвилини відпочинку від думок про змагання, і це нарешті здійснилося – EBEC Ukraine 2017 дійшов кінця, і Україна має своїх переможців!

У категорії Team Design перемогу здобула команда з міста Запоріжжя – «?ád oran?ového šroubováku» у складі: Савілова Романа, Бабакіна Артема, Мохамеда Ахмеда та Левченко Світлани, до речі назва цієї команди з чеської означає «Орден помаранчевої викрутки». У категорії Case Study запорізька команда «Take us to church» посіла 2 місце у складі команди: Яковлева Микити, Морозова Івана, Полянського Василя та Гайдука Данила.

Хочемо привітати переможців, подякувати за те, що гідно представили ЗНТУ на змаганнях та бажаємо успіхів на фінальному етапі в м. Брно (Чехія)!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ