19 листопада 2013 року в Запорізькому національному технічному університеті пройшло нагородження сертифікатами стипендіатів міського голови за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Каптюха Юрія Володимировича. Привітати та підтримати визначних студентів прийшли також начальник відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Філіпенко Ігор Сергійович, ректор університету Бєліков Сергій Борисович, голова Запорізької обласної молодіжної ради та профкому студентів, аспірантів і докторантів Іванченко Андрій Володимирович.

Юрій Володимирович Каптюх привітав студентів нашої «машинки» не тільки з нагородженням іменним посвідченням але й із 113-ою річницею Запорізького національного технічного університету. Він повідомив, що міська рада замислюється над тим, щоб зменшити кількість стипендіатів, але збільшити суму наданих коштів. Поділившись зі студентами яскравими планами на майбутнє у галузі освіти та роботи з молоддю, а також закликавши продовжувати брати участь у житті інституту Юрій Володимирович плавно перейшов до безпосередньо нагородження. Стипендіати з кожного факультету один за одним виходили для вручення іменних сертифікатів зі словами подяки та щасливою посмішкою, яку неможливо було не помітити. Та й не дивно, для кожного студента грошова допомога є приємним подарунком, особливо для представників «контрактних» факультетів.

Після вручення наші студенти могли звернутися до представників міської влади з питаннями та побажаннями. І всі як один, наголосили на тому, щоб кількість стипендіатів міського голови не зменшувалася, а навпаки тільки збільшувалась.

Студенти дякують міському голові та представникам міської влади, а також ректору та профкому студентів ЗНТУ за надану можливість і підтримку зі сторони міста!

Бурда Кристина
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ