Запорізький край славиться безліччю видатних пам'яток, і серед них особливе місце посідає наша Дитяча залізниця. Це неповторний комплекс, який включає не тільки навчальний корпус, але й широку територію, населену унікальними мешканцями. Звісно, він потребує постійного піклування та догляду, і студенти Запорізького національного технічного університету залюбки сприяють цьому.

Традиційними стали суботники, які двічі на рік проводять працівники нашої «ДЖД» спільно із запорізькими вищими навчальними закладами. І «Машинка» щороку стає чи не найбільш активним учасником кожного!

Ранок 26 жовтня на Дитячій залізниці розпочався галасливо. Перед навчальним корпусом зібралися студенти-ентузіасти Запорізького національного технічного університету, Запорізької державної інженерної академії, Запорізького національного університету та Запорізького державного медичного університету. До речі, «машинківці» прибули в найбільшому складі – близько 150 студентів! Безумовно, були присутні поважні гості: Народний Депутат України Карташов Є.Г., директор Запорізького обласного центру праці для молоді Рябенко Є.М., ректор Запорізького національного технічного університету професор Бєліков С.Б. та голова Запорізької обласної молодіжної ради, голова профкому студентів ЗНТУ Іванченко А.В. Вони привітали учасників суботника, бадьоро настановивши на сумлінну та енергійну працю. Цікаво, що і сама Запорізька дитяча залізниця є витвором саме студентського ентузіазму, і вже 22 роки поспіль наша молодь підтримує тут чистоту і порядок.

Нарешті пролунала команда «До роботи!» й найвідповідальніша частина суботника розпочалася. Студентів розділили на групи, видали необхідний інвентар та відправили на різні цікаві об'єкти: до «Зимового саду», до акваріуму, парку і таке інше. Всі працювали, не шкодуючи сил, і виконали свою роботу якнайкраще! Після чого нас за традицією почастували витворами польової кухні та відправили на екскурсію поїздом.

Знову наша молодь весело провела час із неабиякою користю: попрацювала на свіжому повітрі, поспілкувалася, роззнайомилася і зробила свій великий вклад до розвитку добробуту рідного краю! Ми вдячні студентському самоврядуванню ЗНТУ за подібні ініціативи, які роблять студентське життя яскравим та незабутнім!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ