Ви є тут

Головна

 

Технічне оснащення кафедри приватної охоронної діяльності охоплює аудиторний фонд кафедри та технічні засоби забезпечення навчального процесу.

Аудиторний фонд кафери включає власне кафедральну аудиторію 398а, що розташована на 3-му поверсі 4-го корпусу ЗНТУ, а також власний спортивний зал кафедри, розташований у СШ №94.

На базі ауд. 398а діє навчальна лабораторія «Охоронна фірма», призначена для вдосконалення навичок студентів при роботі з комп'ютерною технікою та спеціальними технічними засобами охоронного й розшукового призначення. До речі, зазначені технічні засоби використовуються й під час викладання навчальних дисциплін.

Власний спортивний зал призначено для удосконалення фізичної й тактичної підготовки студентів та використовується також для проведення практичних занять з дисциплін «Спортивно-педагогічне вдосконалення» і «Самозахист».

Для проведення навчальних занять, крім власних приміщень кафедри приватної охоронної діяльності, використовується також аудиторний фонд ЗНТУ. 

Враховуючи специфіку фізичної підготовки наших студентів, навчальні заняття не обмежуються можливостями матеріальної бази ЗНТУ, а й проводяться на різних спортивних майданчиках міста Запоріжжя, таких як о.Хортиця, спортивний комплекс "Мотор-Січ", плавальний басейн "Славутич", стадіон "Стріла" тощо.