Прізвище: Єншуєва

Ім'я: Тетяна

По батькові: Вікторівна

Посада: доцент кафедри дизайну

Участь у роботі рад і державних структур: Голова спілки дизайнерів ЗО СДУ з 2004 р.; Член ЗОО Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК) з 2013р.

Освіта: вища

• У 1979 році закінчила Київський державний художній інститут, спеціальність за дипломом – «Архітектор»

Дисципліни, які викладає:

• Типи будівель та архітектурні конструкції;
  • Архітектура та дизайн виробничого середовища;
  • Проектування житлових та громадських будівель;
  • Рисунок;
  • Архітектурна графіка;
  • Архітектурне матеріалознавство;
  • Основи геодезії;
  • Архітектурна фізика (кліматологія, светлологія, акустика, інсоляція);
  • Сучасні будівельні матеріали;
  • Реставрація пам’яток архітектури та ревіталізація історично -сформованного середовища;
  • Сучасні тенденції пам’ятко- охоронної діяльності;
  • Переддипломна практика;
  • Виробнича (проектно-конструкторська практика);
  • Дипломування.

Основні наукові роботи (публікації):

• Єншуєва Т.В. «Архітектурна спадщина міста Олександрівська»: навчальний посібник з дисципліни «Типи будівель та архітектурні конструкції». Готую до друку два примірника.
  • Єншуєва Т.В. «Олександрівськ. Архітектура» [Образ.матеріал] альбом рисунків/авт.-сост. Т.В.Єншуєва. - Запоріжжя: Видавництво ООО «ЮУПК», 2013.-34с.: іл. ISBN 978-966-8977-40-4. Реєстрація авторського права №51214 від 11.09.2013р.

Участь у конференціях:

• Єншуєва Т.В. Інноваційні будівельні матеріали в архітектурі та дизайні. [Електронний ресурс] / Т.В. Єншуєва// II Міжнародної науково-практична конференції «Інновації в архітектурі, дизайні та мистецтві», 25-26 05.2023 р., м.Київ Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури. (готується до друку)
  • Єншуєва Т.В. Архітектурна спадщина в середовищі міста[Електронний ресурс] / Т.В. Єншуєва// Тиждень науки-2023. Факультет будівництва, архітектури та дизайну. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 24-28 квітня 2023р. (готується до друку)
  • Єншуєва Т.В. «Дизайн-КОД Міста» .MIEDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA Kafedra Planowania Przestrzennego, Projektowania Urbanistycznego I Ruralistycznego «KOD MIASTA»/ Topic: “Outdoor advertisement as component of definition Code of the city, 2022»
  • Єншуєва Т.В. Аналіз історії містобудівельних етапів формування міста[Електронний ресурс] / Т.В. Єншуєва// Збірник наукових праць Київського національного університета будівництва і архітектури. Тези доповідей науково-практичної конференції, Київ (готується до друку).
  • Єншуєва Т.В. Етнодизайн: Європейський вектор розвитку i нацiональний контекст [Електронний ресурс] / Т.В. Єншуєва// II Мiжнародний конгрес, жовтень 2019р./ Полтава.т.1/вiдп.ред.К. Мусiйко. – ПНПУ Iм. В.Г.Короленка, 2019. - с.253-259- Мова укр. Працi науково-практичної конференції.

Підвищення кваліфікації:

• У 2023 році з 26 вересня по 26 листопада пройшла підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Київському національному університеті будівництва та архітектури (стажування).) за темою «Професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти» (180 годин, 6 кредитів ЄКТС). Отримала сертифікат підвищення кваліфікації СП№ 02070909/ 0150-22.

Практична діяльність: з 1979 р. по 1986р. працювала в архітектурній майстерні «ЗАПОРІЖГРАЖДАНПРОЕКТ». З 1986р. по 2000р. працювала дизайнером в Дизайн центрі з-да АВТОЗАЗ.

Сфера наукових інтересів: Архітектура; Промисловий дизайн.

Лінки на профілі у соціальних мережах:

Рік початку діяльності в університеті: 2000.

Мови спілкування: українська

Контакти: