Прізвище: Бажміна

Ім'я: Евеліна

По батькові: Анатоліївна

Посада: доцент кафедри ІТЗ та МК

Участь у роботі рад і державних структур:

Науковий ступінь: PhD (доктор філософії)

Вчене звання:

Обліковий запис науковця (ORCID): 0000-0003-4750-8170

Обліковий запис науковця (Publons / Web of Science ResearcherID): AGP-2641-2022

Обліковий запис науковця (Google Scholar): https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&authuser=1&user=F0i93EoAAAAJ

Освіта: вища

• ЗНТУ, 1998 р., диплом спеціаліста, спеціальність за дипломом –«Матеріалознавство в машинобудуванні», кваліфікація за дипломом –«Інженер-механік».
  • ЗНТУ, 2012 р., диплом бакалавра з відзнакою, спеціальність за дипломом –«Правознавство», кваліфікація за дипломом –«Бакалавр з правознавства, помічник юриста».
  • ЗНТУ, 2013 р., диплом спеціаліста з відзнакою, спеціальність за дипломом –«Правознавство», кваліфікація за дипломом –«Спеціаліст з правознавства, професіонал в галузі правознавства, прокурорського нагляду, правосуддя та правоохоронної діяльності, юрист».

Дисертації:

• Дисертація PhD (доктор філософії) зі спеціальності – 015 «Професійна освіта»:
    «Формування культури самостійної роботи студентів машинобудівної галузі засобами технології BYOD», рік захисту – 2023, ЗНУ
  • Докторська дисертація зі спеціальності: —

Наукові інтереси:

• аналіз і розробка методики викладання дисциплін «Нарисна геометрія", "Інженерна графіка" та "Комп’ютерна графіка";
  • вlended Learning in Engineering Graphics;
  • 2D and 3D Modeling in AutoCAD system;
  • цивільне та сімейне право;
  • виконавчий процес.

Дисципліни, які викладає:

Основні наукові роботи (публікації):

• Бажміна, Е. А. Цифрові технології в освітньому процесі ЗВО [Текст] / Е. А. Бажміна // Збірник наукових праць студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2022» : у 5 т. / Запорізький національний університет. – Запоріжжя : ЗНУ, 2022. – Т.2. – С. 91-93.
  • Бажміна, Е. А. Застосування таксономії Блума в освітньому процесі [Текст] / Е. А. Бажміна // Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2022 : XІV Міжнародна науково-технічна конференція, 28-29 квітня 2022 р. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – С. 33-35.
  • Lokareva, H.V. Personalization in education: students managing their learning by means of digital technologies / H.V. Lokareva (ЗНУ), E.A. Bazhmina // Information Technologies and Learning Tools. 2021. Volume 86. Issue 6. P. 187-207.
  • Бялік, Г.А. Особливості виробництва і контроля якості вуглецевої литої сталі [Текст] /Г.А. Бялік (МіТЛВ), В.І. Гонтаренко (МіТЛВ), Е.А. Бажміна // Металознавство та обробка металів. – 2020. – №3. – Том 26. – С. 76-84.

Всього наукових праць: 38, з них навчальних посібників – 3.

Перелік усіх наукових публікацій за роками

Участь у конференціях:

• Smola, D. The personalization of the training course «descriptive geometry, engineering and computer graphics» with technologies BYOD [Електронний ресурс] // D. Smola (Tз-411сп), E. Bazhmina // Тиждень науки-2022. Транспортний факультет : щоріч. наук.-практ. конф., 18-22 квітня 2022 р. : тези доп. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2022. – С. 152-153.
  • Бажміна, Е. А. Інформаційні компоненти електронного навчального курсу Google Сlass [Текст] / Е. А. Бажміна // Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2020 : XІІ Міжнародна науково-технічна конференція, 28-29 квітня 2020 р. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – С. 34-35.
  • Бажміна, Е. А. Інтерактивний робочий лист – інструмент активізації самостійної діяльності студентів [Текст] / Е. А. Бажміна // Збірник наукових праць студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2020» : у 5 т. / Запорізький національний університет. – Запоріжжя : ЗНУ, 2020. – Т.2. – С. 216-218.
  • Гонтаренко, В .І. Управління природою включень та властивостями сталі [Текст] / В. І. Гонтаренко (МіТЛВ), В. О. Титаренко, Е. А. Бажміна // Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2020 : XІІ Міжнародна науково-технічна конференція, 28-29 квітня 2020 р. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – С. 49-50.

Перелік усіх конференцій, у яких взято участь, за роками

Відзнаки та нагороди:

• Почесна грамота виконавчого комітету Запорізької міської ради, 2016 р.;
  • Подяка правління освіти і науки Запорізької ОДА, 2011 р.;
  • Почесна грамота профспілки освіти і науки працівників України, 2011 р.;
  • Почесна грамота Управління освіти і науки Запорізької ОДА, 2002 р.

Рік початку діяльності в університеті: 1993.

Мови спілкування: англійська – зі словником

Контакти:

адреса: вул. Жуковського 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063