Прізвище: Скоробогата

По батькові: Василівна

Посада: старший викладач

Освіта: вища
  • ЗМІ ім. В.Я. Чубаря, 1990 рік, диплом спеціаліста, спеціальність за дипломом - "Металорізальні верстати та інструменти", кваліфікація за дипломом - "інженер-механік"

Дисципліни, які викладає: Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка

Участь у конференціях:

1. «Тиждень науки», Запоріжжя, ЗНТУ, 2005-2017 р.р.

Рік початку діяльності в університеті: 2004

Мови спілкування: Українська, російська, аглійська зі словником

Контакти:

адреса: м.Запоріжжя, вул.Жуковського 64
    аудиторія (кабінет): а.341
    тел.: +380(61)7698260
    e-mail: kafedra_ngk@zntu.edu.ua

Наукові праці Скоробогатової Маріани Василівни

Методичні вказівки:

1. Методичні вказівки до практичних і самостійних занять з дисциплін «Нарисна геометрія» до теми: «Проекціювання та побудова проекцій фігур перерізу геометричних тіл» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання / Укл. М.В. Скоробогата, Б.Ш. Мамедов, Н.О. Брикова – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016 – 46 с.
  2. Методичні вказівки до практичних і самостійних занять з дисципліни «Інженерна та комп’ютерна  графіка» до тем «Складальне креслення» та «Деталювання складального креслення» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання / Укл.: М.В. Скоробогата, О.В. Лютова – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 38 с.
  3. Методичні вказівки до практичних і самостійних занять з дисципліни «Інженерна графіка» до теми: «Вплив технологічних особливостей виготовлення деталей на методику нанесення розмірів» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання/ Укл.: О.В. Лютова, Б.Ш. Мамедов, М.В. Скоробогата – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 38 с.
  4. Методичні вказівки до практичних і самостійних занять з дисципліни “Інженерна графіка” до теми “Розміщення розмірів на кресленнях деталей” для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання /Укл.: С.А.Бовкун – Запоріжжя: ЗНТУ. 2016. -30 с.

Перелік публікацій у фахових виданнях:

1. Мамедов Б.Ш. Единая теория движителей. Вывод формулы тяги, полетного (тягового) КПД прямоточных воздушно-реактивных двигателей / Б.Ш. Мамедов, О.В. Лютова, С.А. Бовкун, М.В. Скоробогатая, Е.Б. Корниенко, Д.И. Харченко // Scientific Journal «ScienceRise». – №4/2(21). – 2016. – С.11-18.
  2. Мамедов Б.Ш. Разработка термодинамического цикла прямоточных воздушно-реактивных двигателей в координатах P-V, T-S / Б.Ш. Мамедов, О.В. Лютова, С.А. Бовкун, М.В. Скоробогатая, Е.Б. Корниенко, Д.И. Харченко // Технологический аудит и резервы производства. – №3/1(29). – 2016. – С. 28-32.

Тези доповідей Скоробогатової Маріани Василівни на конференціях

1. Скоробогата, М. В.  Розвиток просторового мислення студентів при вивченні нарисної геометрії [Текст] / М. В. Скоробогата //  Тиждень науки-2017: наук.-практ. конф., 13 – 17  квітня 2017 р.: тезисы докл.  –  ЗНТУ, 2017.
  2. Скоробогата, М. В.  Розгортки багатогранних та кривих поверхонь [Текст] / М. В. Скоробогата, В. С. Білошапка //  Тиждень науки-2017: наук.-практ. конф., 13 – 17  квітня 2017 р.: тезисы докл.  –  ЗНТУ, 2017.
  3. Корнієнко, О. Б. Переваги сучасних версій AutoCAD при виконанні складних креслень [Текст] / О. Б. Корнієнко, М. В. Скоробогата //  Тиждень науки-2016: наук.-практ. конф., 18 - 22 квітня 2016 р.: тезисы докл.  –  ЗНТУ, 2016.
  4. Шаломєєв, В. А.  Ресурсозберігаюча технологія виплавки магнієвих сплавів (Ресурсосберегающая технология выплавки магниевых сплавов) [Текст] / В. А. Шаломєєв, М. В. Скоробогата, Г. Є.  Івахнєнко //  Тиждень науки-2015: наук.-практ. конф., 18 - 21 квітня 2015 р.: тезисы докл.  –  ЗНТУ, 2015.