Прізвище: Грицай

Посада: страший викладач

Обліковий запис науковця (ORCID): 0000-0001-7055-6977

Освіта: вища

Запорізький державний технічний університет, автомеханічний факультет, 1996, [дипломом з відзнакою], спеціальність за дипломом – 2401 «Організація перевезення і управління на транспорті», кваліфікація за дипломом – «інженер по організації і управлінню».

Наукові інтереси:

Технічні засоби ОДР, складські системи, сучасні комп’ютерні технології

Дисципліни, які викладає:

Технічні засоби ОДР, АСУДР, Складські системи та комплекси, Сучасні комп’ютерні технології

Основні наукові роботи (публікації):

• Лавренов, Б. М. Розрахунок міцності кріплення вантажонесучих опор [Текст] / Б. М. Лавренов, В. П. Юдін, С. В. Грицай  // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2000. – №1. – С. 131-137.
  • Турпак, С. М. Імітаційна модель роботи транспорту металургійного підприємства у зимовий період [Текст] / С. М. Турпак, О. Ф. Кузькін, С. В. Грицай  // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2009. –№1. – С. 91-93.
  • Организация ведения учета показателей работы служб движения, грузовой и коммерческой работы на промышленном транспорте [Текст] / С. Н. Турпак, Л. А. Васильева, А. Н. Каплуновская,  С. В. Грицай // Східно-Європейський журнал передових технологій. – 2009 –№ 2 (3). – С. 26-28.
  • Грицай, С. В. Формалізація відпрацювання переходів між режимом жовтого миготіння та основними програмами світлофорного регулювання [Текст] / С. В. Грицай, В. Е. Трушевський // Вісник Житомирського державного технологічного університету. Серія: Технічні науки. – 2010. – № 2 (53). – Т. 2. – С. 36-40.
  • Турпак, С. М. Використання методів факторного аналізу для розробки регресійних моделей транспортного обслуговування металургійних підприємств [Текст] / С. М. Турпак, С. В. Грицай  // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. – 2011. – №1 (2). – С. 225-233.

Всього наукових праць: 28, з них патентів – 4, монографій – 1, навчальних посібників – 1.

Перелік усіх наукових публікацій за роками

Участь у конференціях:

• Лащених, О.А. Планирование работы путевого хозяйства промышленных предприятий на основе принципов логистики / Лащених О.А., С. В. Грицай // Збірник доповідей 2 Міжнародної науково-практичної конференції “Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логістики” 2000.
  •  Грицай, С. В. Концепція інформаційної системи управління технічним утриманням залізничних колій промислових підприємств / С. В. Грицай, Кузькін О.Ф. Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Т. 1. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2005
  • Кузькін О.Ф., Грицай С.В. Автоматизована обробка даних про виконання середнього та капітального ремонтів залізничних колій комбінату "ЗАПОРІЖСТАЛЬ". – С. 23-24. Тиждень науки: Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Т. 1. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2006
  • Кузькін О.Ф., Грицай С.В. Автоматизована обробка даних про пасажиропотоки на маршрутах міського транспорту. – С. 21-22. Тиждень науки: Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Т. 1. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2006
  •  Грицай С. В. Автоматизована обробка даних про виконання ремонтів та поточного утримання залізничних колій / Грицай С.В., Григор М.А. // Материалы XXXVIII Международной научно-технической конференции ОАО «Запорожсталь». – Запорожье, 2006. – С. .

Перелік усіх конференцій, у яких взято участь, за роками

Відзнаки та нагороди:

• Подяка голови обласної державної адміністрації За високий професіоналізм, плідну педагогічну та наукову роботу, 2006,
  • Грамота ЗНТУ за високий рівень наукового керівництва з підготовки наукових робіт, 2006,
  • Подяка ректора ЗНТУ за вагомий внесок у проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, 2007,
  • Почесна грамота районної адміністрації по жовтневому району за бездоганну працю та підготовку висококваліфікованих кадрів для транспортної галузі України, 2012,
  • Почесна грамота ЗНТУ за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери, високий рівень наукових досліджень і розробок, 2014.

Рік початку діяльності в університеті: 1996.

Мови спілкування: російська (вільно), українська (вільно), німецька (середній рівень).

Контакти:

адреса: вул. Гоголя, 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063 [для поштових відправлень: вул. Жуковського, 64, м. Запоріжжя]
аудиторія (кабінет): 301
тел.: +380(61)764-40-25