Прізвище: Трушевський

Ім'я: В'ячеслав

По батькові: Едуардович

Посада: доцент

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Обліковий запис науковця (ORCID): 0000-0002-5966-259X

Освіта: вища

• Запорізький національний технічний університет,  Транспортний факультет 2006, [дипломом з відзнакою], спеціальність за дипломом –7.100.401 «організація і регулювання дорожнього руху», кваліфікація за дипломом – «{спеціаліст з організації і регулювання дорожнього руху»

Дисертації:

• Кандидатська дисертація зі спеціальності  – 05.22.01 «Транспортні системи»:  Удосконалення світлофорного регулювання  при організації руху за окремими напрямками   рік захисту – 2015 , Національний транспортний університет.

Наукові інтереси:

• організація дорожнього руху,
  • автоматика і телемеханіка.

Дисципліни, які викладає:

• Організація дорожнього руху, засоби автоматики і телемеханіки,
  • правове регулювання дорожнього руху,
  • інформаційне забезпечення учасників дорожнього руху.

Основні наукові роботи (публікації):

• Трушевський В. Е. Формалізація відпрацювання переходів між режимом жовтого миготіння та основними програми світлофорного регулювання / С. В. Грицай, В. Е. Трушевський // Вісник ЖДТУ. – 2010. – № 2 (53). – С. 36–40.
  • Трушевський В. Е. Особливості визначення тривалості елементів циклу світлофорного регулювання з розщепленою фазою /        С. В. Грицай, В. Е. Трушевський // Вісник Донецької академії автомобільного транспорту. – 2011. – № 1. – С. 10–14.
  • Трушевський В. Е. Особливості введення додаткових стоп-ліній на регульованих перехрестях / В. Е. Трушевський // Вісник Донецької академії автомобільного транспорту. – 2013. – №4. – С. 44–49.
  • Трушевський В. Е. Особливості розрахунку режимів світлофорного регулювання при здійсненні управління за сигнальними групами / В. І. Єресов, В. Е., Трушевський // Східно-Європейський журнал передових технологій. – 2014. – №4/3. – С. 9–13.
  • Трушевський В. Е. Мінімізація затримок учасників дорожнього руху на регульованих пішохідних переходах / С. В. Грицай,  В. Е. Трушевський, Д. А. Никифоровський // Східно-Європейський журнал передових технологій. – 2014. – №5/3. – С. 25–29.

Всього наукових праць: 9, з них патентів – 1.

Перелік усіх наукових публікацій за роками

Участь у конференціях:

• Трушевський В. Е Особливості розрахунку параметрів світлофорного регулювання за наявності пішохідних напрямків / В. Е. Трушевський // LXIX наук. конф. проф.-викл. складу, асп., студ. та співробітників ун-ту. – К. – НТУ, 2013. – С. 255.
  • Трушевський В. Е Оцінки змін та пропозиції щодо вдосконалення нормативних актів України в галузі безпеки дорожнього руху / В. Е. Трушевський // Матеріали ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. «Проблеми підвищення рівню безпеки, комфорту та культури дорожнього руху». – Харків. – ФОП Попов, 2013. – С. 72–73.
  • Трушевський В. Е Визначення доцільності введення додаткових стоп-ліній на регульованих перехрестях / Трушевський В. Е.// Тиждень науки-2014. Тези доповідей щорічної наук.-практ. конф. серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Том 1. – Запоріжжя. – ЗНТУ, 2014. – С. 30–31.
  • Трушевський В. Е Особливості визначення місць розташування дублюючих дорожніх світлофорів / Трушевський В. Е.// Тиждень науки-2015. Тези доповідей щорічної наук.-практ. конф. серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Том 1. – Запоріжжя. – ЗНТУ, 2015. – С. 185-186.
  • Трушевський В. Е Вдосконалення правил проїзду регульованих перехресть / Трушевський В. Е.// Тиждень науки-2016. Тези доповідей щорічної наук.-практ. конф. серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Том 1. – Запоріжжя. – ЗНТУ, 2016. – С. 53-54.

Перелік усіх конференцій, у яких взято участь, за роками

...

Рік початку діяльності в університеті: 2006.

Мови спілкування: українська (вільно), російська (вільно), англійська (середній рівень)

Контакти:

адреса: вул.Гоголя, 64, м.Запоріжжя, Україна, 69063 [для поштових відправлень: вул.Гоголя, 64, м.Запоріжжя]
    аудиторія (кабінет): 301
    тел.: +380(61)768-440