Відповідно до плану проекту Erasmus+ KA1 між ЗНТУ та Католицьким університетом Льовена з 4 по 10 червня відбулись лекції професора П. Арраса та Д. Янсона.

Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності д.т.н., проф. В.В. Наумик та проф. П. Аррас на спеціальній нараді розробили стратегічний план розвитку співробітництва в рамках нового договору та визначили напрямки розширення співпраці, зокрема в галузі архітектури та будівництва.

Лекції проф. Арраса та Д. Янсена відвідали студенти кафедри програмних засобів (зав. каф. д.т.н. проф. С.О. Субботін), кафедри інформаційних технологій проектування електронних засобів (зав. каф. к.т.н., доцент Шило Г.М.), факультету будівництва, архітектури та дизайну (декан д.т.н., проф. Є.Ю. Антипенко), кафедри технології машинобудування (зав. каф. к.т.н., доцент С.І. Дядя).

Крім студентів ЗНТУ можливість прослухати лекції про альтернативні будівельні матеріали мали студенти Запорізького будівельного коледжу ( http://www.zap-construct.com.ua/kerivnuk ) за підтримки директора Каменєва О.С.

На співбесіду з проф. П. Аррасом на участь у мобільності до Католицького університету Льовена у 2018/2019 навчальному році було подано 6 заяв з інженерно-фізичного факультету, машинобудівного факультету та факультету будівництва, архітектури та дизайну. Всі студенти виявили глибокі знання у своїй предметній галузі та достатній рівень володіння англійською мовою.

Ми дуже вдячні співробітникам Запорізької АЕС (Меркулова Л.І., Ошека Г.І., Черних К.І., Цвілій О.П., Сухенко В.М., Кулібов О.В., Меренков М.М., Шепель О.М.), директору ООО «Арсенал-Резерв» Г.В. Остапенку, директору компанії Aric А.Г. Удоду, директору ТОВ ПКФ МОТОР О.Г. Фісюку, які допомогли організувати екскурсії на свої промислові майданчики.

Гості мали можливість відвідати виставку майстрів запорізького регіону, яка зараз працює в бібліотеці ЗНТУ, ознайомитись з традиціями та фольклором Запорізького краю. Також вони стали свідками перемоги баскетбольної команди ЗНТУ у студентській лізі.

Координатор проекту від ЗНТУ професор кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик