Ви є тут

Головна

Результати творчого конкурсу "Студентська соціальна реклама - 2018"!

17 квітня 2018 р. в межах щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів «Тиждень науки-2018» відбувся фінал творчого конкурсу «Студентська соціальна фотореклама-2018», організованого кафедрою маркетингу та логістики.

За результатами експертного оцінювання до фіналу вийшли роботи:

Єгорової Олександри, ФЕУ-414, «Будь людиною!» Зелінська Богдана, ФЕУ-415, «Не дозволяй собі мовчати» Милосердової Анни, ФЕУ-414, «Ловись, пакетик, великий і маленький» Онищенко Єлізавети, ФЕУ-415, «Людині потрібна Людина» Портнової Дарини, ФЕУ-414, «Твій слід на Землі». У фіналі відбулася презентація робіт, обґрунтування актуальності обраних тем та необхідності їх соціального рекламування в нашому суспільстві. Переможцями стали: І місце - Зелінська Богдана, ІІ місце - Онищенко Єлізавета, ІІІ місце - Єгорова Олександра. Приз глядацьких симпатій одержали роботи Онищенко Єлізавети та Зелінської Богдани. Кафедра маркетингу та логістики вітає учасників та переможців! Бажаємо натхнення та нових творчих досягнень!

 Детальніше

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «СТУДЕНТСЬКА СОЦІАЛЬНА ФОТОРЕКЛАМА – 2018"

Участь у конкурсі – це унікальна можливість для молодих і талановитих студентів заявити про себе. Запрошуємо до участі у Конкурсі студентів 1-5 курсів кафедри «Маркетинг та логістика». Участь у Конкурсі є безкоштовною.

Детальна тематика конкурсних робіт, технічні вимоги, а також критерії оцінки можна дізнатися з Регламенту конкурсу у старост, кураторів, на кафедрі (ауд. 281) та сторінці кафедри у facebook: goo.gl/E5VGqm. Конкурсні роботи потрібно надати до 30 березня 2018 р. на кафедру маркетингу та логістики. Координатор Конкурсу – Антонюк Катерина Іванівна. Сьогодні у студентської молоді з'являється все більше можливостей для розкриття свого творчого потенціалу і розвитку необхідних навичок для самореалізації. Конкурс дає можливість кожному студенту продемонструвати свій талант в жанрі рекламного повідомлення, реалізувавши творчі здібності в області соціальної реклами.

 


11.10 2017 на кафедрі "Маркетинг і логістика" відбулося святкування "Дня маркетолога і логіста", який вже другий раз відзначається на початку жовтня.

 Детальніше

 

Міжнародна науково-практична конференція "Суспільство, релігія, культура, наука, техніка, освіта, економіка в умовах новітніх глобальних викликів для України та Польщі"

22.09 2017 кафедра "Маркетинг та логістика" провела секційне засідання у межах міжнародної науково-практичної конференції "Суспільство, релігія, культура, наука, техніка, освіта, економіка в умовах новітніх глобальних викликів для України та Польщі" за тематичними напрямами:  "Маркетинг і логістика: вирішення соціально-економічних проблем на регіональному і міжнародному рівнях" та "Публічне управління та менеджмент: сучасні тенденції розвитку теорії та практики в Україні і Польщі".

В роботі секції прийняли участь провідні викладачі факультету економіки та управління ЗНТУ, запрошені гості з українських та польскіх ВНЗ.

 Детальніше

 

 

Тиждень науки 2017 на кафедрі маркетингу та логістики

19.04.2017

Щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки-2017» стала для кафедри «Маркетинг та логістика» традиційним підведенням підсумків наукової діяльності викладачів та студентів. Захід було організовано та проведено 19 квітня 2017 р.

 Детальніше

 

Щодо ліцензування спеціальності 075 «Маркетинг»

18.11.2016

Кафедра маркетингу та логістики подала в МОН України ліцензійну справу щодо провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки магістрів за спеціальністю 075 «Маркетинг».

Інформаційне забезпечення (pdf, 362.64 КБ)

Навчально-методичне забезпечення (pdf, 155.63 КБ)

 

Кафедра маркетингу відсвяткувала «День маркетолога і логіста»

07.10.2016

В цьому році кафедра маркетингу започаткувала нову традицію – святкування професійного свята День маркетолога і логіста (у зв’язку з відкриттям нової спеціальності «Організація торгівлі і комерційна логістика») кожну першу середу жовтня.

 Детальніше

 

НОВИЙ ФОРМАТ «ТИЖНЯ НАУКИ 2016»

19.04.2016

Цього року 19 квітня кафедра маркетингу вперше провела науково-практичну конференцію «Тиждень науки 2016» в новому форматі. Студенти і викладачі представили науку в ігровій формі, у вигляді конкурсних завдань, які оцінювало компетентне журі.

В якості членів журі були запрошені: зав.кафедрою маркетингу, професор, д.е.н. В.В. Лифарь, доц., к.е.н. О.А. Письменний, ветеран кафедри В.В. Слинько, студент-випускник 2013 року - Вадим Куліков, директор з SMM «RMO MEDIA GROUP».

 Детальніше

 

«Звіт про роботу секції 5 «Інформаційно-аналітичне забезпечення процесів управління маркетинговою і логістичною діяльністю»

06.04.2016

В роботі секції 5 прийняли участь викладачі та здобувачі вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» кафедри маркетингу ЗНТУ.

Доповіді, що були зроблені на актуальні теми, стали предметом обговорення та наукової дискусії в секції №5. Під час роботи секції слухачі-студенти особливо зацікавилися доповідями Довбіщук О.В. та Сергеєва І.А. Доповідь доцента Письменного О.А. спричинила жваве обговорення серед викладачів, що приймали участь у роботі секції.

 Детальніше

 

« День сміху 2016 !!!»

01.04.2016

1 квітня 2016 року Ми, студенти наукового гуртка «Я - маркетолог» 1-4 курсів, вирішили відсвяткувати всесвітнє свято, що відзначається 1 квітня під багатьох країнах – День сміху. Під час цього свята прийнято розігрувати друзів і знайомих, або просто жартувати над ними, тому Ми вирішили включили Іnet і відправилися у віртуальну подорож Діснейлендом.

Познайомилися з історією бренду «Діснейленд», вивчили маркетингову стратегію виходу компанії на зарубіжні ринки і провели вікторину «10 загадок тематичного парку «Діснейленд» в Токіо».

Переможцем конкурсу стала команда 4 курсу ФЕУ-412, яка і організувала проведення цього веселого засідання наукового гуртка.

 Детальніше

 

«Вітаємо, Масляна!»

11.03.2016

11 березня 2016 р. пройшов захід, присвячений «Широкій Масляній», підготовлене студентами спеціальності «Маркетинг» ЗНТУ з дегустацією млинців, приготовлених учасниками.

 Детальніше

 


Вітаємо Зелінську Богдану – цьогорічну переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу науково-студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

11.12.2015

 

Вітаємо цьогорічну переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу науково-студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук – Зелінську Богдану (ФЕУ-415). Її робота «Особливості офшорного бізнесу та його нетрадиційний вплив на національну економіку: теоретичний контроль» відзначена з поміж кращих, представлених у секції «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» (керівник роботи – ст. викладач Сиволап Т.Г.).

Наукову роботу студентки цієї ж групи Мирошниченко Анастасії на тему «Перспективи інноваційного розвитку промисловості України» відмічено як актуальну, змістовну, добре структуровану та відзначеною грамотою за участь.

Студентка заочного відділення Хітарова Анастасія (ФЕУз-411) з роботою на тему «Маркетингове дослідження впливу соціально-демографічних та психологічних факторів на попит в галузі продуктів кіноіндустрії» (керівник – доц. к.е.н. Куриленко І.І.) посіла друге місце у секції «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці». Члени журі звернули увагу на відмінний захист роботи та вдалу презентацію.

 Детальніше

 

Співпраця кафедри маркетингу ЗНТУ і Запорізького обласного благодійного фонду «Посмішка дитини»

02.12.2015

Наближення новорічних свят та Різдва для багатьох з нас, є доброю нагодою для вручення подарунків та спілкування у сімейному колі. А як бути тим, хто не має такої можливості. Як почуваються ті, хто занадто малий аби мати власну сім’ю, а батьки їх покинули та не приділяють жодної уваги? За ініціативи зав. кафедри маркетингу Лифар В.В. керівництво Запорізького обласного благодійного фонду «Посмішка дитини» та студенти-маркетологи 1-5 курсів ЗНТУ, провели зустріч, метою якої було ознайомлення студентів з діяльністю фонду та залучення студентів до благодійної і волонтерської діяльності фонду.

 Детальніше

 

Засідання студентського наукового гуртка «Я - маркетолог» 

17.11.2015

17 листопада 2015 р відбулося засідання студентського наукового гуртка «Я - маркетолог» на тему: «Загальна стратегія роботи з клієнтом в змінених станах свідомості». Студент гр.ФЕУ-414 Годованець Андрій ознайомив членів студентського наукового гуртка з новітніми інтенсивними психотехнологіями, що використовують незвичайні стани свідомості для інтеграції і трансформації особистості. Андрій розповів про фантастичну складності пов'язаної з тим, як людина може реалізувати себе якнайкраще. Діапазон розглянутих у доповіді концепцій і підходів просто вражає: від древніх шаманських, розроблених декілька тисячоліть тому, до ультрасучасних, що з'явилися в останні десятиліття.

 Детальніше

 
 

Кафедра маркетингу відсвяткувала «День Маркетолога»

15.09.2015

 

Шановні маркетологи – викладачі, студенти та випускники кафедри маркетингу! Вітаємо Вас з професійним святом! Від щирого серця бажаємо колективу кафедри, студентам та випускникам, здоров'я, щастя, невичерпних сил, безмежного натхнення та креативу, професійної реалізації та постійного зростання добробуту, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!

15 вересня 2015 р. кафедра маркетингу відсвяткувала своє професійне свято – День Маркетолога. Вже стало доброю традицією відмічати його у дружньому колі викладачів та студентів.

 Детальніше

 
 

Призове місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з маркетингу

21.05.2015

Вітаємо студентку кафедри маркетингу Довбіщук Ольгу (група ФЕУ-411), яка потрапила до 15 кращих учасників-бакалаврів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів економічних вищих навчальних закладів України з науки «Маркетинг». Олімпіада, яка відбулася 13-15 квітня 2015 року у Київському Національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

 Детальніше

 

Вікторина наукового гуртка та клубу «Я - маркетолог»

23.04.2015

23 квітня 2015 року було проведено вікторину серед студентів спеціальності «Маркетинг» в межах роботи наукового гуртка та клубу «Я - маркетолог» у вигляді тестових завдань для формування маркетингового мислення. Завдання для вікторини підготували студенти ІІІ курсу.

Учасниками вікторини були студенти І та ІІ курсу, яких було поділено на 2 команди. Обидві команди показали гідний рівень підготовки та отримали корисні призи. 

Детальніше

 


Проведення щорічної науково-практичної конференції «Тиждень науки — 2015»: секція «Маркетинг»

20.04.2015

 

 

Щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки-2015» стала для кафедри «Маркетинг» традиційним підведенням підсумків наукової діяльності викладачів та студентів. Захід було організовано та проведено 16 квітня 2015 р. Учасниками конференції стали студенти 3-5 курсів та магістри. Серед присутніх – викладачі, студенти інших курсів. Кількість присутніх свідчить про інтерес до наукової діяльності з боку студентів.

На конференції було розглянуто 9 наукових робіт. Провідними напрямками наукових досліджень стали: етична сторона маркетингової діяльності та дослідження проблем споживання.

 

Детальніше

 

 


Вітання з професором

Фото: Лифар Владислава Віталіївна

01.12.2014

Вітаємо Лифар Владиславу Віталіївну, завідувача кафедри маркетингу, з присудженням почесного звання професора.

Бажаємо далекосяжного творчого шляху, міцного здоров'я, наснаги для здійснення всього задуманого.

 

 


Як ми допомагаємо бійцям АТО

ЗСУ

16.09.2014

В наш час нема ні однієї патріотичної людини, яка б не думала як вона може допомогти своїй країні.

Кафедра маркетингу з'явилася ініціатором збору коштів для бійців АТО, які ми направили для купівлі засобів захисту нашому студенту – командиру взводу 55 артилерійської бригади з міста Запоріжжя.

1 листопада 2014 року починає працювати військовий госпіталь і студенти 2 та 4 курсів кафедри маркетингу прийняли участь у суботнику по вбиранню прилеглої території 16 вересня 2014 р. Це є наш посильний вклад в допомогу та перемогу України.

 


Свято маркетингу 2014!!!

Я маркетолог

15.09.2014

15 вересня – це день професійного свята нашої кафедри – «День маркетолога». Кафедра маркетингу святкує його вже п'ятий рік поспіль. Це є яскравим підтвердженням нашої гідності та причетності до великої спільноти її спеціалістів.

У цьому році ми організували «Клуб маркетологів», де першими посвідченнями учасників клубу відзначили студентів 1 курсу.

Група кожного з курсів підготувала своє привітання до свята і було дуже цікаво і приємно спостерігати творчі здібності наших студентів.

Кожен рік на свято приходять наші випускники. Вони промовляють подяку своїм викладачам та побажання студентам у навчанні. Це і є зв'язок поколінь.

 


Захист першого випуску магістрів спеціальності 8.03050701 «Маркетинг»

30.05.2014 р. на кафедрі маркетингу відбувся успішний захист першого випуску магістрів спеціальності 8.03050701 «Маркетинг».

Детальніше


Проведення щорічної науково-практичної конференції «Тиждень науки — 2014»: секція «Маркетинг»

15 квітня 2014 р. кафедра «Маркетинг» організувала та провела щорічну науково-практичну конференцію «Тиждень науки – 2014». Для кафедри це традиційне підведення підсумків наукової діяльності викладачів та студентів.

Детальніше