13 квітня 2016 року в Запорізькому національному технічному університеті було проведено урочисте вручення сертифікатів про призначення стипендії міського голови м. Запоріжжя на І півріччя 2016 року. Їх тримали 107 студентів ЗНТУ, 7 студентів наших коледжів та двоє молодих вчених. Вітаємо!

20.04.2016 Кафедра програмних засобів провела конференцію студентських наукових робіт та проектів у рамках щорічного «Тиждень науки»

6 квітня Профбюро факультету КНТ сумісно з факультетом Радіоелектроніки та телекомунікацій відкрили сезон весняних суботників!

Гуртом прибрали територію третього корпусу, опісля тяжкої роботи студенти могли відпочити у колі друзів, зігрівшись теплим чаєм!

31 березня о 15:00 в ауд. 279 головного корпусу була проведена презентація від компанії "QA TestLab" - "ОСОБЕННОСТИ ПРОФЕССИИ ТЕСТИРОВЩИКА ПО И ПЕРСПЕКТИВЫ КАРЬЕРНОГО РОСТА". Захід відвідали студенти 3-5 курсів ФКНТ і ФРЕТ. "QA TestLab" планує проведення безкоштовних курсів з тестування ПЗ з видачею сертифікатів по закінченню. Найкращі студенти будуть претендувати на отримання роботи у компанії.

23 березня пройшов щорічний «День донора». 23 студенти ФКНТ здали кров.

24/03/2016 Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела лекцію про боротьбу з туберкульозом. Також було проведено майстер-клас з виготовлення ромашок з цукерок, які у подальшому були вручені дітям. Одна з волонтерів студентка ФКНТ.

Вітаємо команду ZNTU_setup, яка посіла перше абсолютне місце в підсумковій таблиці півфіналу всесвітньої студентської олімпіади з програмування АСМ по Південно-Східній Європі та прийме участь у фіналі чемпіонату світу з програмування АСМ, який відбудеться в Таїланді у травні 2016 року. Науковий керівник - Миронова Наталія Олексіївна старший викладач кафедри програмних засобів.